31 Aralık 2012 Milli Piyango Kazanan Numaralar

Milli Piyango İdaresinin Yılbaşı özel çekilişi 31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları internette de merakla beklenirken yeni yıla milyoner girecek olan şanslı numaralı bileti alan tahlililer her yıl olduğu gibi bu yılda kayıplara karışacaklar, bu yıl ikramiyenin büyüklüğü milyonlarca insanın umut kapsısı oldu. Geçtiğimiz yıl hizmet veremeyen Milli Piyango resmi web sitesinin, bu yıl da aynı talebe cevap verememesi nedeniyle sonuçları sitemizden duyurmaya devam ediyoruz.

Milli Piyango İdaresinin bu yılbaşı çekilişinde büyük ikramiyenin tam bilete çıkması halinde piyango tarihinin en büyük ikramiyesi olacağını ve rekor ikramiye olacağı bildirilirken, kazanan şanslı numaralara sahip bileti alanlar yeni yıla milyoner olarak girecekler. Yeni milyonerlerin bilet satışlarının çok olduğu ve hemen hemen her yıl olduğu gibi İstanbul, İzmir, Adana gibi büyük şehirlerden olacağı tahmin ediliyor.

Çekiliş sonuçları Canlı yayınını ile takip edileceği gibi sitemiz üzerinden de takip edilebilir.
Bu yıl yaptığımız yeniliklerden biri de çekilişleri canlı olarak yayınlamak. Medianova altyapısıyla ilerleyen dakikalarda vereceğimiz canlı yayında, çekilişi siz de anında izleyebilecek ve sonuçlara ulaşabileceksiniz.

31 Aralık 2012 Milli Piyango Sonuçları’nı canlı yayında izlerken bağlantı hızınıza uygun görüntü kalitesini seçme imkanınız olduğunu unutmayın.
Yılbaşında toplam 242 milyon TL ikramiye dağıtılacak ve büyük ikramiyenin tam bilete çıkması durumunda bu Milli Piyango tarihinin en yüksek ikramiyesi olacak.
Sonuçlar açıklandıkça, haberimizi güncellemeye devam edeceğiz.

Milli Piyango’nun 31 Aralık 2012 yılbaşı özel çekilişinde 45 milyon liralık büyük ikramiye “6718374” numaralı bilete isabet etti

AMORTİ RAKAMLARI: 4 VE 5

1 MİLYON TL NUMARA: 3665406
2 MİLYON TL NUMARA: 3449228
5 MİLYON TL NUMARA: 6514531