Adnanlar A.Ş.

1930 yıllarda yerel markalar ile başlayan ve zaman içerisinde ithal malların satışına dönüşen Adnanlar A.Ş., çözümcü bakış açısı ile Dünya çapında, sektörlerinde trendleri belirleyen adını ürünle özdeşleştiren pek çok firmanın Türkiye Yetkili Satıcılığını üstlenmiştir.

Adnanlar, Parke, Seramik, Porselen Seramik, Mutfak, Mozaik, Cam Mozaik, İthal Banyo dolabı, İthal çelik kapı, İthal Mutfak, İthal Seramik, İthal Parke, İthal boya, Sürme Kapı sistemi, Duvar içi sürme kapı, Sedefli Boya, Gömme rezervuar sistemleri gibi bir çok sıva üstü malzeme ile konforu hayatınıza taşımaktadır. Yapı ve dekorasyon ile ilgili gelişimleri yakından takip eden firmamız yenilikçi, fonksiyonel ve estetik ürünler ile mekanlara değer katmaya dün olduğu gibi yarın da devam edecektir.

Tüm müşterilerine 80 yılı aşkın birikimini, teknik donanımını, güvenirliliğini, yüksek kalite anlayışını açık kalplilikle sunmaktan mutluluk duymaktadır. Uzman ve pozitif tavırlı satış personeliyle İzmir de tarihi, restore edilmiş iki katlı, İstanbul Mecidiyeköy de ve Denizli’deki showroom’larımızdaki klasik veya modern tüm ithal ürünleriyle hizmet vermektedir.

Geçmişten gelen deneyiminin gücü ile yenilikçi projelerde, sizleri başka bir dünyanın penceresinden bakmaya davet eden ve bu dünyadaki tüm avantajları sizlere profesyonelce sunan Adnanlar, doğru ürünleri doğru şartlarda sunan lokomotif bir kuruluştur.

İzmir Showroom
Şehitler Cd 59, Alsancak İzmir
T. +90 (232) 464 41 86
[email protected]

İstanbul Showroom
Akıncı Bayırı Sk. 12,
Mecidiyeköy / İstanbul
T. +90 (212) 266 55 00
[email protected]

Denizli Showroom
Kıbrıs Şehitler Cd 22, Denizli
T. +90 (258) 241 57 90
[email protected]