AGT, bayileri ile Antalya’da

AGT, bayileri ile geleceği birlikte tasarlıyor!

AGT, geleneksel bayi buluşmasını Antalya – Belek Sueno Deluxe Otel’de gerçekleştirdi. Bu yıl “Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz” teması üzerine gerçekleştirilen buluşmada, 2015 yılı değerlendirildi, 2016 yılına ilişkin planlar ve hedefler paylaşıldı.

AGT bu yılki bayi buluşmasını 18-20 Aralık tarihleri arasında Antalya – Belek Sueno Deluxe Otel’de gerçekleştirdi. “Geleceği Birlikte Tasarlıyoruz” teması kapsamında gerçekleşen AGT 2016 buluşması’na yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık 500’e yakın bayi, AGT Yönetim Kurulu Üyeleri, Satış ve Pazarlamadan sorumlu Grup Başkanı Şirzat Subaşı, üst düzey yöneticiler ve AGT çalışanları katıldı.

Toplantının birinci gününde  AGT’nin Antalya’daki fabrikasına  ziyaret düzenlendi. Bayiler fabrikada kokteylin ardından üretim hatlarını gezme fırsatı buldu. Buluşmanın Sueno Delux’te gerçekleşen ikinci gününde ünlü sunucu  Metin Uca’nın möderatörlüğünde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan AGT Satış Pazarlama Grup Başkanı Şirzat Subaşı sektör ve AGT’deki son gelişmeleri bayilerine aktardı. Subaşı; “AGT’yi farklı kılan, gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında sizler gibi saygın ve seçkin bayilere sahip olmamızdır. AGT olarak şirketimizin Türkiye’deki güçlü konumunu, uluslararasına taşımanın ve bu alanda da güçlü bir markaya sahip olmasının bilinci ve sorumluluğu ile hareket ediyoruz. Bunuda sizlerden aldığımız güçle başarıyoruz” dedi. Şubaşı sözlerine söyle devam etti; “ Her yıl olduğu bu yıl da hedefimiz yeni bayiler açmak yerine bulunduğu bölgenin potansiyelini karşılayacak optimum sayıda mutlu bayiler yaratmak olacaktır. Bu da AGT olarak bizim gelecekte iş yapma felsefemiz ve hedefimiz olacaktır” dedi.

AGT Satış Pazarlama Grup Başkanı Şirzat Subaşı

Sunumların ardından, AGT Türkiye Satış Direktörü Ahmet Çetinkaya’nın möderatörlüğünde  gerçekleşen “Bayilerimizi Dinliyoruz” söyleşisinde, AGT bayileri öneri ve isteklerini dile getirme fırsatı buldu.Söyleşinin ardından Psikolog Prof. Dr. Acar Baltaş “Türk Kültüründe Yönetmek” adlı bayilerin gelişimlerine ve motivasyonlarına yönelik bir seminer gerçekleştiridi.

AGT 2016 Buluşması (4)

Etkinlik kapsamında Türkiye ve yurtdışında başarılı bayiler ödüllendirildi. Törenin ardından katılımcılar  Erkan Güleryüz ve orkestrası eşliğinde gerçekleşen gala yemeğinde keyifli vakit geçirdiler.

AGT 2016 Buluşması (3)

AGT 2016 Buluşması (1)