Ahşap ve Esnek Döşeme Satın Almacıları Programına Başvurun

 

DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuar organizatörleri, ahşap ve esnek döşeme uzmanlarını, 2020 yılında fuarın “Hosted Buyers” satın almacıları programına davet ediyor. Program kapsamında bölgedeki 60 üst düzey ahşap ve esnek döşeme üreticisiyle görüşmeler yapılacak. Seçilen satın almacılar 4 gece ücretsiz otel konaklama, VIP statüsü, VIP Uluslararası Partisi’ne özel davet ve çok daha fazlasının tadını çıkaracaklar.

 

Fuar yirmi yıllık gelişimi içinde, Çin’i ahşap döşeme endüstrisinde, dünyanın en büyük ahşap döşeme üreticilerinden biri yapan bir sistem ortaya çıkardı. Çin’in ortalama 3.000 ahşap döşeme üreticisiyle birlikte güçlenen fuara talebin sürekli artmasında özellikle ürünlerin yurtdışında ilgi çekmesi sebep gösteriliyor.

 

Esnek döşeme, hem satışlarda hem de hacimde çarpıcı bir büyüme yılı daha yaşadı ve yine pozitif ivme kazanıyor. Bu büyüme çoğunlukla SPC sert karo zemin döşemesi gibi alt kategorilerin performansından kaynaklanmaktadır. SPC döşeme çok genç bir kategori ve döşeme uzmanları bunu devrim niteliğinde bir ürün olarak görürlerken endüstri liderleri de çoğunlukla Çin’de bulunuyor.

Bu nedenle DOMOTEX asia / CHINAFLOOR fuarı, döşeme uzmanlarını Çin’in en iyi Ahşap, SPC, LVT ve WPC döşeme şirketleriyle tanışmaya davet ediyor. 2020 Ahşap ve Esnek Döşeme Satın Almacılar Programı, 23 Mart’ta DOMOTEX asia / CHINAFLOOR’un bir parçası olarak Sheraton Otel’de gerçekleştirilecek. Başvuru için aşağıdaki başvuru formunu doldurarak hassan.ahmad@vnuexhibitions.com.cnadresine gönderebilirsiniz.

Ahşap ve Esnek Döşeme Satın Almacılar Başvuru Formu

1.TemelBilgiler

Şirket Adı:

Ülke:

Websitesi:

 

  1. Katılımcılar (Şirket başına maximum 2 kişi)

İSİM SOYADI

MESLEK ÜNVANI

TELEFON NUMARASI

E-POSTA

 

  • Lütfen en çok ilgilendiğiniz ürün kategorisini seçin:

☐Masif Ahşap Döşeme ☐Ahşap Kompozit Döşeme ☐SPC Döşeme ☐LVT Döşeme ☐WPC Döşeme ☐Başka bir kategori:

  • Zemin kaplamaları ve malzemeleri için 2020 satın alma bütçeniz nedir (ABD Doları)?

☐250.000$’dan az

  • ☐$250.000 – $500.000
  • ☐$500.000 – $2.000.000
  • ☐$2.000.000 – $5.000.000
  • ☐   $5.000.000 + ‘dan fazla
  1. Satınalma siparişlerinizi DOMOTEX asia / CHINAFLOOR 2020’de vermeyi düşünüyor musunuz?

☐Yes _____________m2

☐No

  • Daha önce Çin’deki Ahşap veya Esnek Zemin kaplama tedarikçileri ve ortaklarıyla çalıştınız mı? ☐Evet ☐Hayır
  • Aramak istediğiniz şirketler veya aradığınız belirli ürünleriniz var mı? (Listeyi aşağıda yazabilirsiniz) _____________________________________________________________________

Doldurulmuş anketi Bay Hassan Ahmad’a gönderebilirsiniz.
E-posta: hassan.ahmad@vnuexhibitions.com.cn
Telefon: +86 21 6195 6088