ANADOLU KERESTECİLİK

Firmamız 1990 yılında İzmir’de kurulmuştur. Doğramalık kereste alım ve satımı ile başlayan ticaretimiz zaman içerisinde çeşitlenmiştir. Farklı ağaç ve orman ürünlerinide satış yelpazesine ilave ederek sektördeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu doğrultuda 2011 yılından bu yana konsept ürünler arasında yer alan THERMOWOOD malzeme bulunmaktadır.Thermowood malzeme çeşitlerini ürünlerimiz kategorisinde inceleyebilirsiniz.

2012 yılı başından itibaren Romanya’dan direkt ithal etmekte olduğumuz inşaatlık kereste ürün portföyümüzde yer almakta ve müşterilerimizden olumlu geri dönüşler gelmektedir.

Firmamız ayrıca satış portföyünde bulunan cephe kaplaması, lambri, zemin kaplaması, deck, rabıta,kapı içi malzemesi, seren ve işlenmiş pergola malzemelerinin de imalatını yapmaktadır.

22 yıldan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan Firmamız, en uygun malzemeyi en uygun fiyata verebilmeyi kendisine amaç edinmiştir. İzmir Keresteciler Sitesinde toplamda 1.000 m2 yi geçen depolama alanı ile hizmet vermektedir. Bu amacı gerçekleştirme noktasında da kaliteli hizmeti ilke olarak benimsemiştir. Sektörü yakından tanıyan ekibiyle müşterilerinin hizmetindendir.

  • [email protected]
  • www.anadolukerestecilik.com.tr
  •  T. 0 (232) 461 06 69 – 461 63 59
  •  F . 0 (232) 435 68 17
  • 422 Sk. No:15 (Keresteciler Sitesi) Bornova/ İzmir