YOLÇAM

YOLÇAM 1964 yılında orman ürünleri alanında faaliyet gösteren bir aile şirketi olarak kuruldu. 1985 Yılında İzmir Keresteciler Sitesinde açmış olduğu satış mağazasını firmanın merkezi haline getirdi. 2004 yılında, İzmir’de 10.000m² alan üzerine kurduğu üretim tesisi, 1500m²’lik satış mağazaları ve yarım asra yakın tecrübesiyle sektöründe önemli bir yere sahip oldu. YOLÇAM olarak hedeflerimize doğru azimle çalışarak ve istikrarlı duruşumuzu sürdürerek ulaşmayı ilke edinmiş, ilerlemeye dönük, değişime açık, yenilikçi yüzü ve zamanın yanı sıra, kaynaklarını da iyi yöneten bir firma anlayışıyla gerek yurtiçi, gerekse uluslar arası pazarlarda tanınan ve kendine yer edinen bir konuma ulaştık.

Ahşabın daima daha sağlıklı, güvenli ve sıcak olduğuna, kaliteyi arttırmanın yolunun ise; sürekli yeni yatırımlar yapmaktan geçtiğine inanarak, günümüzün en son teknolojisiyle donatılmış fabrikamızda, alanında uzman olan kadromuzun denetiminde üretimi yapılan ürünlerimizi iç pazarda başta Ege Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye sunuyor, Afganistan, Irak ve Avrupa ülkelerine ihracat, Uzakdoğu, Rusya ve Avrupa ülkelerinden ithalat yapıyoruz.

YOLÇAM İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi 2016 yılı için ise amaçlarını; öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarını hızlı, etkin ve kaliteli çözümlerle karşılamak, alanında yaratmış olduğu değeri istikrarlı bir biçimde arttırmak olarak belirlemiştir. Bu itibarla, başarımızın her geçen gün artmasında özverili çalışmaları ile YOLÇAM’ı geleceğe taşıyan çalışanlarımıza ve tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Adres : Keresteciler Sitesi 421 Sokak No: 24 Bornova / İZMİR
Telefon : 0 (232) 435 07 49 – 462 27 18
Faks : 0 (232) 435 05 04
E-Mail : [email protected]  www.yolcam.com