Banio Yapı Market

Banio Yapı Market 2008 yılında “Yeni nesil yapı market” anlayışı ile mağazacılık serüvenine başlamıştır. Banio yapı market gelişen teknoloji ile birlikte insan ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni trendler ve çözümler sunmaktadır. Genel merkezi Antalya ilinde olan Banio Yapı Market, 2009 yılının ikinci yarısı itibariyle kendi ürün ithalatına başlamış, kendisine ait ürünleri olan bir işletme haline gelmiş ve ürün gamını genişletmiştir. Daha fazla kişiye ulaşmak ve daha fazla ihtiyaca cevap vermek isteyen Banio Yapı Market, gelişen teknoloji ile birlikte kendisini sürekli değiştirmekte ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır.

Banio Yapı Market’in Antalya ili içerisinde; Banio Aspendos, Banio Uncalı ve Banio Lara şubeleri bulunmaktadır. Kısa sürede pek çok kişi tarafından tanınan, beğenilen ve tercih edilen markalardan biri haline gelen Banio Yapı Market; Mersin, İzmir, Muğla, Eskişehir ve Isparta illerinde de faaliyet göstermekteye başlamıştır. Banio Yapı Market daha fazla kişiye ulaşıp ihtiyaçlarına çözüm sunmak amacı ile şubelerini arttırmaya devam etmektedir. Zengin, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün çeşitliliği ile tercih edilen Banio Yapı Market, internet satışına başlamasıyla da etki alanını daha da genişleterek Türkiye’nin her yerine kolaylıkla erişebilmektedir.

Banio Yapı Market ürünleri arasında eviniz, bahçeniz ve atölyeniz için sağlam, dayanıklı ve estetik oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Banio, farklı ihtiyaçlara uygun ürünleri farklı kategoriler altında bir araya getirerek müşterilerinin rahatını düşünmekte ve kolaylık sağlamaktadır. www.baniom.com adresinde ve mevcut Banio mağazalarında yapı malzemeleri ve inşaat malzemeleri dışında bahçe ürünleri, bahçe malzemeleri, mobilyalar, züccaciye, ev tekstili, araba aksesuarları, banyo ürünleri ve beyaz eşya gibi birçok ürüne kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Bahçe, ofis ve ev gibi yaşam alanları için mobilyadan dekorasyona, el aletlerine kadar birçok ürü grubunda zengin ürün çeşidi ile farklılık yaratan Banio Yapı Market, müşterilerine aradıkları ürünü rahatça bulmalarını sağlayan bir sistem sunmaktadır. Banio Yapı Market; Müşterilerine sunduğu yerel ve uluslararası markaların yanı sıra kendi üretimleri ile de zeminden çatıya birçok ürünü çatısı altında toplamaktadır.

Banio Yapı Market, yaşamınızın her alanında modern, şık ve konforlu çözümler sunmaktadır. Tarzınızı ve stilinizi yaşadığınız mekânlara en iyi şekilde yansıtmanızı sağlayan Banio Yapı Markette Müşteri memnuniyeti her şeyden üstün tutulmakta, şikâyet ve önerileriniz dikkatle incelenmektedir.

Banio Yapı Market Müşteri Hizmetleri

444 4 307

Banio Yapı Market Merkez Ofis:

Adres:

Topçular Mah. Gazi Buln. No: 760, 07300 – Muratpaşa/Antalya

Telefon:

+90 (242) 338 0010

www.baniom.com