Aryen Yapı

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Yıldız Entegre, Anadolu insanının girişim gücüne ve başarma azmine verilebilecek canlı bir örnektir.

Girişimci ve yenilikçi yapısı, Türkiye sanayisini ileriye taşıyan tesisleri ve faaliyet gösterdiği her alanda teknoloji – tasarım geliştirme yetkinliği ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri haline gelen Yıldız Entegre; 3.500 m³ /gün üretim kapasitesiyle ülkemizin ve dünyanın en uzun MDF preslerine sahiptir.

500.000 m² alan içerisinde bulunan tesisleriyle orman ürünleri alanında hizmet veren Yıldız Entegre, Mdf, Mdflam, Sunta, Boyalı Sunta, Suntalam, Mdf Profile, Laminat Parke, Boyalı Parke, Mdf Kapı, Mdf Süpürgelik, Boyalı Levha, Mdf Boy Kapak, Kapı Paneli, Kapak Profili, Emprenye Edilmiş Dekor Kağıdı ve Tutkal üretimi gerçekleştirmektedir.

Faaliyet gösterdiği hemen her alanda yerel ve küresel ölçekte en büyükler arasında yer alan Yıldız Entegre, İstanbul Sanayi Odası’nın 2009 yılında gerçekleştirdiği “Türkiye’nin İlk 500 Büyük Firması” listesinde 57. sıraya; Capital dergisinin yapmış olduğu “Türkiye’nin İlk 500’de Yer Alan Şirketleri” sıralamasında 69. sıraya yükseldi. Bunun yanı sıra çeşitli dallarda birçok ödülün de sahibi oldu.

Dünya pazarında %55, Avrupa pazarında %80 gibi büyük paya sahip olan Yıldız Entegre; sadece bu rakamlara sahip olan parke üreticilerin üyeliği kabul edilen EPLF®’ye (Association of European Producers of Laminate Flooring) üye olarak kalitesini ve gücünü; sağlık, güvenlik ve tüketicinin korunması konusunda aldığı CE belgesi ile de ürünlerinin güvenilirliğini dünyaya kanıtladı.

2004 yılının başında Arslanbey’deki tesislerinde faaliyetlerine başlayan Yıldız Entegre, bugün dünyaca tanınan markalarını üretmeye başladı ve zaman içinde büyüyerek Türkiye sınırlarını aştı.

Ve, Afganistan, Arnavutluk, Azerbaycan, Bulgaristan, Danimarka, Fildişi Sahili, Gürcistan, Irak, İran, İsrail, KKTC, Kosova, Makedonya, Özbekistan, Romanya, Rusya, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan, Kenya, Cezayir, Mısır, Tunus, Fas, Kazakistan, Pakistan, İtalya, İspanya, Nijerya, Lübnan, Suriye, Libya, Avustralya, Moldovya, Almanya, İsviçre, Danimarka, Fransa, İsveç ve Bosna-Hersek’e ulaştı.

Üretim, ihracat, istihdam ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan Yıldız Entegre; 1300 çalışanı ve sürdürülebilir başarı hedefiyle yoluna devam ediyor.

  • Çarşıyapı Sitesi Sanayi Mahallesi A/6 Blok İzmit Kocaeli 41150 Türkiye
  • [email protected]
  • T. 0(262) 335 44 62
  • F .0(262) 335 44 63
  • 0(533) 766 05 96
  • www.aryenyapi.com