ÇALIŞIRLAR ORMAN ÜRÜNLERİ

“ KUŞAKTAN KUŞAĞA DENEYİM, DÜRÜSTLÜK VE AHLAKİ DEĞERLER ”

Çalışırlar ailesi nesilden nesile geçen geleneksel orman ürünleri ticaretinde 1993 yılında şirketleşerek ürün yelpazesini doğal ve endüstriyel ahşap kaplama çeşitleri ile zenginleştirmiş, 2007 yılında yerli ve ithal ağaç kaplama toplam ve perakende satışına ek olarak İzmir Torbalı’ da kurulan modern üretim tesislerinde, çağdaş teknolojileriyle son model makine ve ekipmanları ile uluslararası üretim standart ve normlarında çok zengin bir yelpazede kaplamalı MDF ve kaplamalı SUNTA üretimine başlamıştır.

2010 yılında kendi geliştirdiği kilit sistemi ile Türkiye’ de ilk olarak ahşap kaplamalı PARKE üretimini gerçekleştirmiştir.

ÇALIŞIRLAR ORMAN ÜRÜNLERİ

Yenilenen üretim tesisleri ve eğitimi iş gücü ile  “ Yüksek Kaliteli Ürün ” odaklı çalışma anlayışıyla sizlere hizmete devam etmektedir.

Üretim süreci her aşamasında uzman eksperler tarafından denetlenmekte ve kalite kontrolü sağlanmaktadır.

Kuruluşumuz yıllardır sahip olduğu ahlaki değerleri, dürüstlüğü adilane ticaret anlayışı ile tüm müşterilerinden ve iş dünyasından saygı görmüş ve çok değerli bir itibar kazanmıştır.

Biz daima iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler kurmaya ve bu ilişkiyi geliştirmeye özen göstermekte ve önem vermekteyiz.

 

  • 661/4 Sokak No:3 Şirinyer – İzmir / Türkiye
  • Telefon : +90 232 254 64 05
    Telefon : +90 232 264 36 71
    Fax : +90 232 264 28 82
  • [email protected]
  • www.calisirlarormanurunleri.com.tr