Delim İşleri Kolaylaşıyor

DD 200

Hilti DD 200 ve DD 350-CA Karot Makinaları ile güçlü ve uzun ömürlü performans

İnşaat ve el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti, DD 200 Karot Makinası ile yüzde 20 daha güçlü performans ve yüzde 100’e kadar daha yüksek dayanıklılık sunarken, DD 350-CA Karot Makinesi’nin güçlü motoru sayesinde 52 ila 500 milimetre arasında delim yapma imkanı tanıyor.

 

Global inşaat endüstrisine ileri teknoloji çözümler sunan Hilti, Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle yüksek katma değer sağlıyor. Güçlü bir performans için tasarlanan Hilti DD 200 ve DD 350-CA Karot Makineleri ile delim işlerini kolaylaştırıyor. 3200 watt yeni HPD motoru ile yüzde 20 daha güçlü performans ve yüzde 100’e kadar daha uzun ömür imkanı sunan Hilti DD 200 Karot Makinası, 35 ila 500 milimetre arasında delim şansı tanımasıyla da dikkat çekiyor. 10 vitesli elektronik motoruyla kullanıcılarına optimum viteste çalışma imkanı sunan Hilti DD 350-CA Karot Makinesi ise kendisinin yanı sıra otomatik kesim asistanı Hilti DD AF-CA ile de farklılaşıyor.

DD 350-CA, DD AF-CA

Maksimum kullanım kolaylığı

Büyük tasarımı sayesinde dayanıklı şaft ve 300 saatten fazla karbon fırça ömrü sunan Hilti DD 200 Karot Makinası, hızlı değişebilen karbon fırça ve güç kablosuyla hızlı tamir olanağı sağlıyor. Led ışık göstergeleriyle kullanıcıyı yönlendiren Hilti DD 200 Karot Makinası, az tecrübeli kullanıcılar için bile maksimum kullanım kolaylığı sunuyor.

 

DD 200

Otomatik kesim asistanı

Kullanıcı dostu bir ürün olan Hilti DD 350-CA Karot Makinesi; suya, toza ve dış darbelere karşı IP 55 koruma sınıfına sahip olup baş üstü delimlerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Otomatik kesim asistanı Hilti DD AF-CA ile pratik bir kullanım sunan bu seride, otomatik kesim asistanını karot makinesine bağlayıp başlama düğmesine dokunmak yeterli oluyor. Karot ucunun betona değdiğini anlayıp karot makinesini çalıştırmaya yardımcı olan Hilti DD AF-CA, ayrıca su akışını kontrol ediyor ve makinenin devamlı optimum güçte çalışmasını sağlıyor. Üstelik delim işlemi tamamlandığında makineyi durdurup ucun geri çekilmesini sağlayan Hilti DD AF-CA, kullanıcıya pratik bir kullanım vadederken bir yandan da makinenin ve ucun ömrünü maksimuma çıkarıyor. Hilti’nin, hafif gövdesiyle ve maksimum performansıyla dikkat çeken bu serisi, drenaj su boruları için büyük çaplı delimlerde, açılı delimlerde, ağır donatılı yüzeylerin deliminde, geçişler ve kablo tavaları için delimlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Zor uygulamaların üstesinden gelen Hilti DD 200 ve Hilti DD 350-CA Karot Makineleri ile Hilti DD AF-CA otomatik kesim asistanına Hilti Center’lardan veya hilti.com.tr internet adresinden ulaşılabiliyor.

DD 200

Hilti ve Hilti Türkiye Hakkında

Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 285 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.