FEDE MOBİLYA AKSESUARLARI

  Fede Mobilya aksesuarları Mayıs 2016 da faaliyete başladığı günden buyana herzaman müşterilerine güvenilir ürün sunmanın kalite,birikim ve tecrübenin gereği olduğuna inanmıştır.
  Firma sahipleri A.Murat Hergüner ve A.Refik Uzunyol’un 30 yıllık sektör birikimiyle kurulmuş olmanın özgüvenini taşıyan Fede öncü bir firma olma azmiyle yoluna devam etmektedir.
  Fede, adında kendi inceliğini taşıyan, güven ve inançtan anlamlanmış ve bu özü ürünlerinin ruhuna işlemiş ve bunu müşterilerine sunmaktan ,daima mutlu olmuştur,biz güzelliklerin paylaşıltıkça artacağına inanıyoruz,sizlerede ürünlerimizi sunarken beğeni ve taleplerinizi birinci hedefimiz olarak tutuyoruz.

  Hali hazırda 7000 aşkın ürün çeşidiyle yurt dışında 7 ülkeye ihracat ve yurt içi 81 ile hizmet vermekteyiz. Bu işleyişimizi çalışma süreçlerimizin bütün aşamalarına yansıtmak için gayret ediyoruz,çünkü işimizi seviyor ve mobilya aksesuarının sadece mobilya parçası olarak değil onu taçlandıran ve mobilyanın inceliğini yansıtan bir sanat olduğuna inanıyoruz.
  Şuanda plastik ürünlerin tamamı,aleminyum ve zamak gruplarda ise kısmi üretim yapmaktayız.
  Ayrıca 2017 de çıkarttığı FEDE plastik kulpla aksesuar dünyasına yeni ve renkli bir ürün eklemeninde gururunu yaşamaktayız. Biz FEDE yiz daime mobilyalarınızı renklendirmek için güven ve kalitemizle sizinleyiz…

 • Adres : Soğanlı Mh. Ferhat Sk. Hacı Ali Oğulları Apt. No.29/B Bahçelievler, İstanbul, Türkiye
 • Telefon : +90 212 641 10 20
 • [email protected]
 • www.fedeaksesuar.com