Güzel Metal

 

Fatih Bey, Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

Güzel  Metal 1977 yılında kapı kolu üretimiyle başlayan hemen akabinde kapı  donanımı ve mobilya aksesuarları üretimini zenginleştiren sektörün öncü ve köklü firmalarındandır. Bu engin tecrübeyle şu anda fuarda Türk tüketicisine sunduğumuz, uzun zamandır üzerinde uğraştığımız Zavinna markasını tanıtıyoruz. Beklentilerimiz çok yüksek her aşaması özel tasarlandı. Bununla ilgili olarak bizi diğer markalardan farklı kılan ön plana çıkaran Türkiye’de ilk yapan özelliği, anti bakteriyel olmasıdır.

Anti bakteriyel özelliğinden bahsedecek olursak, bir bakteri kaynağı  olan insan elinin metale dokunduğu anda nüfus eden bakterileri anında yok ediyor. Bu uzun bir ar-ge çalışması sonunda oluşmuştur. Gerçekten Türkiye’de hatta dünyada  bu kalitede muadili olmayan çevreci olan tek üründür.

IMG_4600

ZOW 2014 Fuar’ından beklentileriniz nelerdir?

Fuarın ilk günü güzel başladı daha da iyi olacak. Şu anda Güzel  Metal, sektördeki bir boşluğu doldurdu. Aynı zamanda pazarın da talep ettiği kimsenin de karşılayamadığı bir talebe talip olduk. Bu da üst segmentte  endüstriyel  tasarım ile sanatın birleştiği özel ürünlerdir.

IMG_4601

Özellikle projelerde kreatif çalışmalarda, butik çalışmalarda yani kişiye özel ürünler üretmek amacımız var. Vizyonumuz olarak Zavinnayı endüstriyel  tasarım olarak tüm sektörlerde farklı çizgiye ulaştırmak adına bir tasarım markası oluşturmaya çalışıyoruz.

IMG_4607

Ürünlerimizin hepsi yeni ve Markamız Zavinna. Ürün çeşidi olarak mobilya aksesuarlarında  Türkiye’de lideriz. Ulaştığımız nokta sayısı olarak da Türkiye’de lideriz.