Interdekor

Demet Hanım, Firmanız hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

İthalatcı bir firmayız. Yurt dışından kaplama malzemeleri getiriyoruz. Distribütör firmasıyız yurt dışı temsilciliklerimiz var. Sektörün ihtiyaçlarına göre sürekli ürünlerimizi yeniliyoruz. 5 farklı laminat markasının Türkiye temsilciliğini yapıyoruz. Bunların içinde, Arpa-İtalyan, Duropal- Alman, Merino-Hindistan, Melatone Kore markalarımız var. Ayrıca ahşap kaplamalarımız var.

 

ZOW 2014 Fuar’ından beklentileriniz nelerdir?

Daha ilk gün olmasına rağmen yine de geçen senelere göre daha hareketli. Bizim firma olarak beklentimiz ise daha kurumsal profesyonel firmalarla bir araya gelebilmek. İnterdekor olarak proje bazlı işlerle çalıştığımızdan mimarlar ve proje takip eden firmalar bizim için çok önemli. Bunları da burada görmekten mutlu oluyoruz. İnşallah daha da güzel geçecek.

IMG_4584 

ZOW 2014 Fuarı’nda tanıtımını yapacağınız yeni ürünleriniz var mı?

Şuan sergilediğimiz ürünler 2014 koleksiyonumuza aittir.. ZOW 2014 Fuar’ına yeni ürünlerimizle katıldık. Değişik bir ürün olarak Arpa firmasının felix nano teknoloji bir malzemesini tanıtıyoruz. Çizilmeyen parmak izi bırakmayan antibakteriyel, kendi kendini yenileyen bir malzeme. Bir de yeni lazer kesim panel halinde özel kaplamalar var.

IMG_4583 

Teşekkürler

IMG_4581