Mazı Orman Ürünleri

Mazı Orman Ürünleri olarak; yapı sektöründe ticari önemi olan orman ürünlerini yaşamın her alanında, her türlü ortamında kullanarak doğanın dokusuna uygun yaşam alanlarına dönüştürmek için yola çıktık.

Kuruluş yılımız olan 1960 yılından bugüne geldiğimiz noktada, üretimden satışa kadar birçok enstürüman ile kalite farklılığına izin vermeden ileri teknolojik makina, ekipmanlar ve kalifiye personel ile güçlendirdiğimiz tesislerimizde orman ürünleri sektöründe tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

ÜRÜN YELPAZEMİZ VE ÜRETİM TESİSİMİZ

Şirket genel merkezimizde, Türkiye ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren birçok Sunta, Suntalam, Mdf, Mdflam vbg. üretici firmalarının bölge distribütörlüğü ve satış temsilciliği bulunmakta ve bu ürünlerin toptan ve parekende satışı yapılmaktadır.

Ayrıca panel kapı yüzeyi, kapak profili, hazır kapaklar, masif, laminat ve lamine parke, izolasyon ürünleri, OSB, plywood, kontroplak, tutkal vb. orman endüstrisi ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

Firmamız dahilinde bulunan ithalaat grubu; Ukrayna, Sibirya, İsveç, Finlandiya ve Balkan Ülkelerinden çam, larex, ladin türevli fırınlı kereste ve lamine ahşap elemanları tedarik ederek sizlerin ihtiyacını karşılamaktadır. Genel merkez bünyesindeki Starwood Yapı Market mağazamızda inşaat ve ahşap mobilya dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile son tüketici müşterilerimiz aradıkları her türlü yapı ve dekorasyon sarf ürünlerini en uygun fiyatlar ile tek noktada bulabilmektedirler.

Denizli merkezde 15.000 m2 alanda konuşlanmış, son teknolojiye sahip makina parkı ve kalifiye personel ile oluşturulmuş ahşap üretim tesisimiz uluslararası standartlarda ve kalitede geniş kapsamlı ahşap ürün üretimi yapmaktadır.

Şirketimiz yukarıda belirtmiş olduğumuz ürünlerin yanı sıra ürün yelpazesini, sektörün ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak, kaliteden ödün vermeden, sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir.

MİSYONUMUZ

Yaşam Alanlarına Ahşap İle Değer Katmak. . . Bizim en büyük önceliğimiz yaşam alanlarına değer katmaktır. Müşterilerimize en iyisini sunmak için çalışmak, teknolojiyi yakından takip ederek ürün portföyümüzü genişletmek, ürettiğimiz ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin insan yaşam kalitesine ve de alanlarına değer katmak şirketimizin ana misyonudur.

Amacımız, doğru ürün ve kaliteli işçilik anlayışını hedef edinerek en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermek, her daim ulaşılabilir olmak şirketimizin değerlerindendir.

VİZYONUMUZ

Ahşap dekorasyon ve orman ürünleri sektöründe yüksek kalite standartlarını elde etmiş lider bir firma olarak çevreye ve doğaya saygılı Türkiye’nin tercih edilen firmalarından biri olmak şirketimizin temel vizyonudur.

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Doğru proje ve doğru malzemeden taviz vermeden üretim veya satış yapmak, kalite standartlarımızı sağlamlık, süreklilik ve uzun ömürlülük çerçevesinde korumak, üretim birimlerimizi sürekli gelişen sektöre paralel tam donanımlı personel ve ileri teknolojiye sahip makina parkı ile donatmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam zamanında en uygun fiyatlar ile temin edebilmesini sağlamak şirketimizin ana ilkelerindendir

  • Sümer Mah. 3.Sanayi Sitesi 66 Sk. No:1 Merkezefendi / DENİZLİ 
  • T. 0 (258) 268 43 54
  • F. 0 (258) 268 05 95 
  • Gsm . 0 (533) 669 94 16
  • www.mazi.com.tr