ÖDÜLLÜ TASARIMLAR BMS DESIGN CENTER’DA Poltrona Frau Mi ve Plot tasarımları ile “2021 Archiproducts” Tasarım Ödülü kazandı.

Archiproducts tarafından organize edilen ödüllerde, Neri&Hu tarafından tasarlanan Mi depolama ünitesi ve GamFratesi tarafından tasarlanan Plot mekan ayrıcı paravan tasarımı “Mobilya” kategorisinde 2021 Archiproducts Tasarım Ödülü’ne layık gördü.

Poltrona Frau 2021 tasarımı olan Mi ve Plot ürünleri başarısı konsept, tasarım kalitesi, estetik, duygusal bağ, üretim kalitesi ile ödüllendirildi.

Tasarım ve mimari sektörünün uluslararası referans noktası olan Archiproducts ödülleri ile her yıl 14 kategoride uluslararası tasarımdaki mükemmelliği kutluyor.  Dünya çapında trendi belirleyecek ürün ve tasarımları belirlenmesine yön veriyor.

1912 yılında kurulan İtalyan Poltrona Frau ev ve ofis alanlarını konfor ve estetik ile zenginleştirmeye çalışıyor. Poltrona Frau, PELLE FRAU® derileri ile en iyi kalite ahşap ve mermerleri uyum içinde tasarımlarına yansıtıyor.

Poltrona Frau Türkiye’deki tek temsilcisi İstanbul Nispetiye cad. No:5 adresinde bulunan BMS DESIGN CENTER’da Jean Marie Massaud, Neri and Hu, Roberto Lazzeroni ve Michele De Lucchi gibi trend belirleyen tasarımcıların ürünlerini koleksiyonunda barındırıyor. Geçmiş ve geleceğin tasarım zevkini birleştirerek özgür ve tasarım değeri yüksek yaşayan mekanlar yaratılmasına yardımcı oluyor.