KELEBEK MOBİLYA “YILIN MOBİLYA MARKASI” OLDU

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Kelebek Mobilya, art arda aldığı ödüllerine bir yenisini daha ekledi.  Kelebek, bu yıl 5. kez düzenlenen ve sektörün devlerinin buluştuğu Türkiye Altın Marka Ödülleri Türkiye Marka Zirvesi’nde, “Yılın Mobilya Markası” kategorisinde ödüle layık görüldü.

 

“Yeniliğe kanat açtık” mottosuyla ilerleyen ve zamansızlığı ile her dönemin en sevilen markalarından olan Kelebek Mobilya’nın bu ödülü almasındaki en büyük sebepleri arasında çağın yenilenmesine ayak uyduran zamansız tasarımlarını geliştirirken, Türk ve yerli üretimine verdiği önem ile sektörde lider konumda ilerlemesi sebep oldu. Kelebek Mobilya, Türk ve yerli üretimde yurt içinde bulunan 185 üzerinde mağazası ve 186 bin metrekarelik üretim merkeziyle ülkenin yerli üretim ekonomisini güçlendirmeyi ve kalkınmayı ilke edinerek bu ödülü almaya hak kazandı.

 

Zorlu Center Raffles Hotel’de gerçekleşen Türkiye Marka Zirvesi V. Türkiye Altın Marka Ödüllerine iş, ekonomi, cemiyet, kültür, sanat ve medya dünyasının zirve isimler katıldı. Kadir Çöpdemir ve Özge Ulusoy’un sunuculuğunda gerçekleşen ödül töreninde Kelebek Mobilya adına, “Yılın Mobilya Markası” ödülü Kelebek Mobilya PR ve İletişim Kıdemli Uzmanı Melis Cingöz’e takdim edildi. Melis Cingöz, “1935 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla kurulan Kelebek Mobilya olarak, Türkiye’nin ilk modüler mobilya markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Ürünlerimizi yurt içinde 185’in üzerinde mobilya ve mutfak mağazasında tüketicilerin beğenisine sunarken ayrıca yaklaşık 30 ülkeye gerçekleştirdiğimiz standart ve özel Kelebek ürünleri ihracatı ve yurtdışında yer alan konsept mağazalarımızla uluslararası pazarda da seçkin bir markayız.  Türk ve yerli üretime verdiğimiz değer ile sektörde lider konumda olan markamızı Türkiye Altın Marka Ödülleri Türkiye Marka Zirvesi’nde, “Yılın Mobilya Markası” ödüne layık gördüğünüz için tüm Kelebek Ailesi adına teşekkür ederiz.” dedi.