YILIN BAŞARILI DOĞAL AHŞAP PARKE MARKASI ÖDÜLÜ ÜRGÜPLÜ YAPI – PARKE HOME

Ürgüplü Yapı, Parke&Home ülkemizde ve yurtdışında yapmış olduğu bir çok projede göstermiş olduğu üstün hizmet ve ürün kalitesi ile her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam ederken, bu özveri Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri Töreninde ‘’Yılın Başarılı Doğal Ahşap Parke Markası’’ ödülü ile taçlandırıldı. Ödülü alan yönetim kurulu başkanı Engin Ürgüplü şöyle konuştu: “Bizlere bu ödülü layık gören jüri üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Bu ödülü çalışma arkadaşlarım adına alıyorum. Ürgüplü Yapı olarak sürdürülebilir ormancılığa verdiğimiz değerle, doğayı bozmadan evlerimize sunabilmek çok önemli ve biz bunu sürdürmeye devam edeceğiz. Doğayı bozmadan doğayla yaşayacağız ve sektörümüzün en iyisi olmaya devam edeceğiz.”

2005 yılından bu yana aralıksız faaliyet gösteren Parke&Home en son teknoloji nitelikli zemin kaplama ürünleri ile sektöründeki yerini ve güvenini gün geçtikçe daha da sağlamlaştırıyor.

 

Parke&Home 2005 yılından günümüze yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği irili ufaklı sayısı binden fazla tüm projelerinde sıfır memnuniyetsizlik ile adeta inanılmazı başarmaya devam ediyor. En son teknoloji tesislerinde üretilen PH Wood Flooring tecrübe ve deneyim sonucu multilayer çok katmanlı gövdede karar kılınarak üretiliyor. Multilayer çok katmanlı gövde sayesinde diğer 3 katmanlı çıtalı sistem Lamine parkelere göre 2-3 kat daha fazla dirence sahiptir. PH Wood Flooring üzerinde en güzel anıların gönül rahatlığı ile yaşanacağı ortamları müşterilerine sunmanın mutluluğunu yaşıyor.