ORSİAD Gazetesi DOMOTEX 2015’teydi

 

 

Yenilikler, ilham ve satışlar, bu yılki DOMOTEX 2015’i en iyi özetleyen kelimelerdi.  Sektörün başarılı yayını ORSİAD Gazetesi de bu yıl üçüncü kez katıldığı fuarda, gerek ücretsiz dağıttığı sayısıyla olsun, gerekse ziyaretçilerin adeta kapıştığı özel yapım çantalarıyla Almanya’daki Domotex fuarında en dikkat çekici isimlerden biri oldu.

Halı ve zemin kaplamaları için dünyanın amiral gemisi konumundaki fuarı olan Domotex 2015 bir kez daha sektör için 1 numaralı buluşma noktası oldu. Fuardaki yayınların en dikkat çekicilerinden biriyse,  ORSİAD Gazetesi oldu. Türkçe ve İngilizce olarak basılan ORSİAD Gazetesi fuar süresince ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtıldı. Ayrıca yine ORSİAD Gazetesi tarafından ücretsiz olarak dağıtılan özel yapım çantalarsa adeta kapışıldı. Dört gün süren ve Deutsche Messe tarafından başarıyla organize edilen fuara, uluslararası ilgi her zamanki gibi büyüktü. Yeniliklerin tanıtıldığı bir platform olma özelliğini koruyan Domotex, satış ve ticari bağlantılarla, yepyeni kararlara da ev sahipliği yaptı.

IMG_4305

Domotex’ten sorumlu Deutsche Messe Yönetim Kurulu üyesiDr. Jochen Köckler, şunları söyledi: “Fuarın performansından dolayı mutluyuz. Yüksek çekicilikte katılımcı ve ürünleri, iyi katılım rakamları, yüksek kalibreli ticaret ziyaretçileri, çok sayıda büyük yenilikler ve bir çok uluslararası katılımcı ve ziyaretçinin de dahil olduğu bu organizasyonda, bir fuardan beklenebilecek her şey vardı.”

IMG_4417

Bu yılki DOMOTEX ziyaretçilerinin, yaklaşık yüzde 90’ının, yüksek kalitede satın almacı veya şirketlerin satın alma karar mekanizmalarında yer aldığı ve Hannover’a belirli yatırım planları dahilinde geldikleri belirtildi. Tüm katılımcıların yüzde 70’inden fazlası, üst düzey yöneticiler oldu. Mobilya ve mobilya perakendeciler ile mimarlar da satın almacılar arasındaydı.

IMG_4409

Gelecek yıl DOMOTEX, 16 ile 19 Ocak, 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek ve ORSİAD Gazetesi yine, sektör için, sektörle birlikte çalışmaya devam ederek, katılım gösterecek.

IMG_4112

 

IMG_4273

IMG_4101

IMG_4083

IMG_4071