AİMSAD’IN İKİNCİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİ BULUŞMASI ANKARA’DA GERÇEKLEŞTİ

 Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) Yönetim Kurulu ve Dernek Temsilcileri, 22 Ocak 2015 tarihinde Ankara’ya ziyaret gerçekleştirerek sektör temsilcileri ile buluştu.

Kurulduğu 6 Haziran 2014tarihinden bu yana, farklı yer ve zamanlarda, Türkiye ve sektör genelini kapsayan bir dernek olma arzusunu sürekli yineleyen ve ilk Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı 29 Eylül 2014 tarihinde İstanbul’da, TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştiren Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD); bu amaca istinaden, Yönetim Kurulu Toplantıları’nın bir kısmını İstanbul’da, bir kısmı ise diğer illerde yapma ve söz konusu toplantıları takiben de, üye ve sektör temsilcileri bir araya geleceği “Üye İlişkileri Geliştirme ve Sektör Temsilcileri ile Buluşma Organizasyonları” düzenleme kararı almıştı.

Wyndham Ankara Oteli’nde bulunan Cosy Restaurant’ta gerçekleşen AİMSAD Ankara Sektör Temsilcileri Buluşması’na ilgi büyüktü. Tüm üye firmaların, sektör firmalarının ve basının davet edildiği organizasyonda yaklaşık 50 konuk bir araya geldi.

IMG_2820

Bu önemli buluşmada AİMSAD Yönetim Kurulu’nu temsilen söz alan Dernek Başkanı Mustafa Sabri EROL, tüm konuklara katılımları için teşekkür ettikten sonra katılımcılara AİMSAD’ın “Yeni Yönetim Dönemi Taslak Faaliyet Programı ve Proje Öngörüleri”ile ilgili bilgiler aktardı.

IMG_2831

Bu kapsamda, konuşmasında 11-15 Mayıs 2015 tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirilecek olan LIGNA 2015 Fuarı’na yönelik katılımcı ve ziyaretçi organizasyonlarına; AİMSAD üye firmalarının iştiraki ile oluşturulacak URGE Projesi ve kümelenme faaliyetlerine yer veren; ayrıca 27 Eylül-1 Ekim 2014 tarihlerinde TÜYAP Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Ağaç İşleme Makinesi 2014 Fuarı ile ilgili izlenimlerini ve 2015 yılı fuarına yönelik planları paylaşan AİMSAD Yönetim Kurulu Başkanı; bu vesile ile tüm sektör temsilcilerini de bir kez daha Dernek üyeliğine davet etti.

IMG_2843

AİMSAD’ın Ankara Sektör Temsilcileri ile buluşması, iyi niyet temennileri ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu. Bir sonraki toplantının İzmir’de gerçekleşmesi planlanıyor.