Bu Forum Orman Sanayi Sektörünün Geleceğini Belirleyecek

Geçtiğimiz yıl İntermob Fuarı kapsamında, ORSİAD Gazetesi tarafından düzenlenen ve yoğun ilgi gören “Orman Sanayi Sektörünün Geleceği Forumu”nun ikincisi, 25 Ekim 2016 tarihinde, saat 13.30’da, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ndeki Karadeniz Salonu’nda gerçekleşecek.

 

Orman Sanayi Sektörünün Geleceği Forumu 2016 başlığı ile düzenlenen büyük organizasyon, sektörün sorunları ile gelecek senaryolarının tartışılacağı bir platform olarak önemli açıklamalara ev sahipliği yapacak. Her yıl düzenlenen forum, hem sektör üreticilerini, hem toptancılarını, hem de perakende satıcılarını bir araya getirerek, tüm sektör sıkıntılarının çözümlendiği bir ortam fırsatı sunmaktadır. Forumda ayrıca, bir sonraki yılın hedefleri ve yenilikleri masaya yatırılmaktadır. Orman Sanayi Sektörünün Geleceği Forumu sayesinde, sektörün her bir aktörünün sesi duyulmakta ve böylece sektör için gerekli çözüm yöntemlerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır.

 

orsiad forum_02_2016 ILAN

Intermob fuarının 4.gününde, saat 13.30’da başlayacak olan forum, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ndeki Karadeniz Salonu’nda yapılacaktır. Orman Sanayi Sektörünün Geleceği Forumu 2016’nın konu başlıklarıysa şöyle sıralanmaktadır:

orsiad-forumu-2015-genel-sahne-23

– Yonga Levha, MDF ve Laminat Parke sektörlerinde geçen yıldan bu yana neler değişti? Rakamlar ve finansal sonuçlarla sektör değerlendirmeleri.

– 2017 yılı hakkındaki olası tahminler

– Temsil edilen kurumların sektörden beklentileri

– Temsil edilen kurumların 2017 yılı planları ve yenilikleri

– Yonga Levha, MDF ve Laminat Parke sektörlerini 2017 yılında neler bekliyor?

– Olası riskler nelerdir? Riskleri bertaraf etmek için öneri ve görüşler.

– 2017 yılında olası satış rakamları ne olur? Sektör büyür mü, daralır mı?

Sektörde ne gibi yenilikler bizi bekliyor?

 

Orman Sanayi Sektörünün Geleceği Forumu 2016’nın konuşmacılarının hepsi sektörlerine hakim ve sektörde söz sahibi olan kişilerdir. Toplamda altı konuşmacı ve bir moderatör eşliğinde yürütülecek olan forumun konuşmacıları arasında; kenan-akyuzOrman Genel Müdürlüğü adına OGM İşletme ve Pazarlama Daire Başkanı Sn. Kenan AKYÜZ,

mahir-ar%c2%9en

Türkiye Orman Ürünleri İhracatçıları, İthalatçıları ve Sanayicileri Derneği adına Sn. Mahir Arın,

tevfik-dedebas-kopya

MDF ve Yonga Levha Sanayicileri Derneği adına Sn. Tevfik Dedebaş,

mehmet-karahasanob5fa15

Orman Sanayi İş Adamları Derneği adına Sn. Mehmet Karahasanoğlu,

arif-onur-kacak

Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği adına Arif Onur Kaçak

hakan-zengin

ve MDF ve Yonga Levha Sanayicileri Derneği adına Sn Hakan Zengin bulunurken,

fikret-demir

moderatörlüğü ise ORSİAD Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sn. Fikret DEMİR üstlenecek.

kroli

Katılımın ücretsiz olduğu ve sektörün en önemli organizasyonlarından biri olan Orman Sanayi Sektörünün Geleceği Forumu 2016 için info@orsiad.com.tr adresine mail atarak yer ayırtmak mümkün.

servis-saatleri