Çilek Müşterilerini Dinledi, Yakut Serisini Yeniledi

Tematik odalarıyla herkesin beğenisi kazanan Çilek, ahududu rengiyle genç kızların sevdiği serisi Yakut’u, müşterilerinden gelen öneriler ve gelişen teknolojinin de etkisiyle geliştirdi. Modern tasarım ve teknoloji Yakut’ta birleşti.

Türkiye’ye bebek, çocuk ve genç odası kavramını kazandıran Çilek, birbirinden kullanışlı ve renkli odalarıyla her yaşın gönlünü fethediyor. Çilek’in genç kızlar tarafından beğenilen ve tercih edilen serisi Yakut, gelişen teknoloji ve kullanıcılarının önerileriyle geliştirildi. Ahududu rengiyle dikkat çeken Yakut, USB girişi, şarj, hoparlör ve bluetooth özellikleri olan akıllı masasıyla gençler için ideal çalışma ortamını sunmak için yeniden tasarlandı. Serinin renklerindeki uyum, yumuşak hatları ve fonksiyonel mobilyaları zerafeti seven hanımların beğenisine sunuluyor.

Ahududu pembesi kumaş kaplama ve beyaz renk ahşap detaylarıyla odaya zarif bir hava veren Yakut, akıllı masası, geniş dolabı, tercihe göre sunulan karyola alternatifleri, şık komodini, hem sergileme hem saklama alanı sunan kitaplığı, dört çekmeceli çamaşırlığı ve mobilyalar ile uyumlu aksesuarlarıyla genç kızların beğenisini kazanıyor.

 

1452329787_ilek_YakutSerisi