Royal Garden’dan Moonlight Salıncak İle Bahçenizde Keyifli Zamanlar

Bahçe mobilyalarında tasarımı ve kalitesiyle öne çıkan Royal Garden’ın özgün tescilli tasarımı Moonlight Salıncak, bahçenizde geçireceğiniz zamanları keyfe dönüştürüyor.

Modern, estetik tasarımları ve kalitesiyle bahçe mobilyalarında fark oluşturan Royal Garden, Moonlight Salıncak ile bahçelerde keyifli saatler vadediyor. Sunduğu geniş görüş açısıyla ferahlık hissi uyandıran üç kişilik ortopedik salıncak Moonlight, koltuk arkalığının geriye doğru farklı açılarda yatması ve enseyi kavrayan başlıklarıyla konforu en üst düzeyde yaşatıyor. Sabitleme özelliğiyle rahatça yatabilir konuma gelebilen Moonlight Salıncak, aşağı, yukarı, öne ve arkaya ayarlanabilen tentesiyle de güneş ışınlarına göre kolayca ayarlanabiliyor.

Ahşap malzemesi, Afrika Teak’i olarak da adlandırılan İroko Ağacından’dan imal edilen Moonlight Salıncak, paslanmaya karşı otomotiv sektöründe kullanılan özel işlemlerden geçirilmiş mekanizma ve metal kısımlarıyla uzun süreli kullanım olanağı sunuyor.

Her türlü hava şartlarına dayanıklı akrilik kumaşın kullanıldığı koltuk yüzeyi, açık havada uzun ömürlü ve rahat bir kullanıma olanak sağlıyor. Özel tasarlanmış geniş kol sehpaları yiyecek ve içecek servisi için kolaylık oluştururken, birçok renk seçeneği olan yıkanabilir minderleri, yangına dayanıklı kumaş ve özel pamuklardan üretiliyor. Kış aylarında ve yağışlı havalarda kullanabileceğiniz kılıfı sayesinde salıncak tozdan ve yağmurdan etkilenmiyor.