Schattdecor ikinci Digital-Visions koleksiyonunu Euroshop 2014 fuarında ilk defa sergiledi

Başarı farklı olmaktan gelir’ fikrinden ilham alan Schattdecor, akılda kalıcı 70 kadar yeni dekordan oluşan ikinci Digital VISIONS koleksiyonunu Şubat ayında Düsseldorf’taki Euroshop fuarında sergiledi.

Birinci koleksiyonda yer alan 80 dekorla birlikte, içmimarlar, panel ve laminat endüstrisi müşterilerine, kalite ve etki açısından en yüksek beklentileri karşılayan eşsiz yüzeylerin oluşturulması için seçim yapılabilecek 150 kadar yeni dekor fikri sunmaktadır.

Schattdecor’un sergisi müthiş ilgi çekti ve mimarlık, mağaza düzenlemesi ve stand tasarımı alanlarından gelen ziyaretçilerin tümü, yüksek kaliteli dijital baskı hakkında bilgi edinmek istediler. Pazar lideri Schattdecor, onlar için hem kendi tasarım maharetini sunmaktadır, hem de ilk yaratıcı fikirden, yüksek performanslı mürekkep püskürtmeli yazıcılar ve teknik bakımdan kusursuz uygulamaya kadar, dijital baskılı dekor üretiminin her aşamasında doğru iş ortağı olarak kendini göstermektedir. Schattdecor ayrıca, geleceğe yönelik bir dizi komple dijital baskı hizmetlerini, laminat ve ahşap ürünler endüstrisi ortaklarının emrine amade kılmaktadır.

Schattdecor, yaklaşık 60 metrekarelik standında, yeni koleksiyonu temsil eden dijital baskılı dekorları, Saf Haz, Sınırsız, Keyifli Saat, Ebedi Zarafet ve Kediyolu adlı 5 temaya göre, büyük formatlı panolar üzerinde sergiledi.

Aşağıdaki Dijital Vizyonlar, Euroshop sergisinde akılda kalanlar oldu:

Schattdecor_Euroshop_Stand_Dekor_157_Bookmark

İllüzyon – Görme duyusuyla oyun oynayan bu Digital-Visions dekoru, deneysel şekillerin ve yapıların, yüzey tasarımlarında oynayabileceği büyüleyici rolü gösteriyor.

 Schattdecor_137_Illusion

Su damlalarını hatırlatan, canlı renklere sahip Aqua Balls, gençler ve yaşlılarda neşeli duygular uyandırıyor.

 Schattdecor_169_AquaBalls

Mural dekoru, çiçekli unsurları ve kullanılmış beton görünümüyle, yüzeylere çok çarpıcı bir görünüm kazandırmayı vadediyor.

Schattdecor_109_Mural

Bonfim’deki canlı ve doğal renkler, yaşama zevki uyandırıyor ve daha fazlasını arzulatıyor.

 Schattdecor_147_Bonfim

Standı ziyaret edenler, ilgili tüm müşterilerin hizmetine sunulan zarif koleksiyon kitapçığında, tüm yeni koleksiyon hakkında fikir edindiler.

Şirketin dijital dekor fikirlerine genel bakış için, www.digitalvisions-schattdecor.de adresini de ziyaret edebilirsiniz. Beş yeni temanın her birinde yer alan dekorlar, “Collections” bölümünde gösterilmektedir ve ayrıca, Schattdecor ekibinin katıldığı çeşitli dijital baskı dekor projelerinin örnekleri, “References” bölümde görülebilir.

Schattdecor_Euroshop_Stand_Teilansicht

Schattdecor’un sergisi ayrıca, Poznań, Polonya’daki tanınmış bir tasarım yüksek okulu olan School of Form ile Schattdecor tarafından düzenlenen bir öğrenci projesinin sonuçlarının sergilenmesi için de mükemmel bir ortam oluşturdu. Bu projede, dijital baskı ile ilgili çeşitli görevler, 36 kişiden oluşan, ikinci sınıf öğrencileri tarafından ele alındı. En iyi on iki sonuç, Euroshop 2014 fuarında sergilendi ve ayrıca bir broşürde belgelendi.

Schattdecor_Euroshop_Messebetrieb

Schattdecor, Euroshop 2014 fuarındaki kendine güvenen sergisi ile, bu alandaki standartları belirleyen çabasının bir parçası olarak, dijital dekor baskısında daha ileri gelişmeler sağlamak için kararlılığa ve kaynaklara sahip olduğunu bir kez daha vurguladı.

Schattdecor_Euroshop_Designerinnen_Sternbauer_Aicher

Yeni Digital Visions koleksiyonuna ilişkin ilave bilgiler www.digitalvisions-schattdecor.de adresinde bulunabilir.