Tıklamalı Vinil Zemin

Lamett, vinil plakaların yanı sıra, tıklama sistemli vinil karolar da satmaya başladı. Bu yeni zemin ürünleri, fiziksel yapıları ve düşük parlaklıklarıyla taş dekorların ‘gerçek görünüm’lerini vurguluyor. Bu karoların tıklama sistemiyse mükemmel bir kaliteye sahiptir. Tıklama bir kez gerçekleştiğinde, piyasadaki diğer ürünlerin aksine, kolay kolay gevşemezler. Bu yeni ürün, mutfak ve banyo gibi nemli odalarda kurulum için de uygundur.

 

Lamett Avrupa, 2004 yılında Bruno Descamps tarafından kurulduğunda, aktivitesi Asya’dan parke ve laminat ithalatıyla sınırlıydı. Çok kısa bir sürede kendi hikayesini yazan firma, kendi hayal markasını da yarattı. 1985 yılında piyasanın ilk laminat markalardan biri olan Lamett, 2008 yılında firma tarafından satın alındı. İlk başlarda bir ajans olarak hizmet veren firma, güçlü bir ekiple sağlam bir firmaya dönüştü ve şimdilerde yani tam 7 yıl sonra da tam anlamıyla bir parke uzmanı olarak piyasaya hizmet vermeye devam ediyor. Firma yetkilileri, vinil plakaların yanı sıra yeni ürünleri tıklamalı vinil zeminleriyle daha da büyümeye kararlılar.

 

Lamett firmasına ait dikkat çeken Cosmos koleksiyonunun vinil karoları da şık bir taş tasarıma sahip. Onlar da kabartmalı yüzeyleri sebebiyle gerçekçi hissi müşteri yaşatıyorlar. Kireçtaşı görünüme sahip bu vinil de, mutfak ve banyo gibi ıslak alanlarda kurulum için ideal. Dayanıklılık ve kolay bakım, bu tip döşemelere büyük avantajlar sağlıyor.

cw-314t

Anahtar kelimeler olan “kalite”, “bakım” ve “hizmet”, Lamett’in öncelikleri arasında yer alırken, bütün Lamett ekibi uzman büyüme için çabalamaktadır.

cw-312t

Firmanın Avrupa’da 100 aktif çalışanı vardır ama şirketin kalbi Batı Flanders’taki Deerlijk’te bulunmaktadır. Her yıl yaklaşık 15000 ile 20000 arasında sipariş alırlar.

cosmos-roomscene

Lamett, sofistike kalite kadar ürünlerinin bütçe dostu olmasına da dikkat etmektedir. Firmanın sloganı olan “Zeminler dişidir” aynı zamanda şirket felsefeni yansıtmaktadır ve en küçük detaylara bile önem verilmektedir.