Vidalamak İçin Dünyanın En Dar Profil Sistemi: PPS-Champion Star

Zemin kaplamaları için profil sistemleri geliştiren ve üreten Alman firma Küberit, “Gerektiği kadar geniş, fakat mümkün olduğunca da dar ve her zaman maksimum sağlamlıkta” kuralını benimseyerek, LVT zemin kaplamaları ve halı kurulumlarında, dünyanın en dar profil sistemi olan ‘PPS-Champion Star’ı tasarladı.

Sektörde dünyanın sayılı şirketlerinden biri olan Küberit, yeni tasarımı PPS-Champion Star ile sektörün dikkatini çekmeye devam ediyor. Ödüllü Küberit Şampiyon teknolojisine dayanan PPS-Champion Star, 4-9.5 mm’ye kadar yüzer LVT döşemeleriyle, 5-12 mm’ye kadar olan yüksek dereceli halıların kurulumlarına uygun olan ve 8.25 mm optimum genişleme boşluğuna sahip, uluslararası patentli profil sistemidir.

12 mm – 5 itibaren sırasıyla 9.5 mm yüksek dereceli halılar – 4 yüzen LVT döşemelerin kurulumu için uygundur. PPS-Şampiyonu Yıldız ödüllendirildi Küberit Şampiyonu teknolojisine dayanmaktadır. Bu Küberit profil sistemindeki, tork vidaları ve takviyeli delme deliklerin kombinasyonu sayesinde, vidalar için güvenli bir bağlantı yeri sağlanmıştır ve ayrıca vidalamaya gerek duyulmamaktadır.

Bir taban ve bir üst profilden oluşan vidalanabilir profil sistemi, 33 mm’lik dar adapte profili, 17 mm dar sınır profili ve 25 mm dar bağlantı profili modellerinde mevcut bulunuyor. 0.90/1.00/2.70/3.00 m gibi dört farklı uzunlukta bulunabilen PPS-Champion Star, çok bilinen alüminyum anotlanmış renkler gümüş, altın, kum, bronz ve paslanmaz çelik optik yanında alüminyum cilalı versiyonuyla piyasaya sunuluyor.

PPS-Champion Star profilinin faydaları patentli PPS-Lifters ile artırılabilir. Cam elyaf takviyeli plastikten yapılmış bu adaptörler ile taban profili, + 5 mm ve sırasıyla +10 mm’ye kadar yükseltilebiliyor.