Yeni Bir Zemin ve Duvar Sergisi

Belçika, 2014 yılının bahar ayında yeni bir zemin ve duvar sergisine ev sahipliği yapacak: EFWEX. Avrupa’nın bu yeni Zemin & Duvar Sergisi’nde ahşap kaplamalardan, duvar kaplamalarına, LVT, vinil, PVC zeminlere, zeminle alakalı her türlü malzemeye yer verilecek. 

Yeni bir fuar olan European Floor & Wall Exhibition (EFWEX), başarılı olmak adına gerekli tüm hazırlıkları ve içeriği biraraya getirerek, 2014 yılının baharında adından söz ettirmeye kararlı bir organizasyon. Fuar, Beçika’da Flanders Expo Ghent’de, 16-18 Mart, 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek. Katılımcı ve kayıtlı ziyaretçi sayısının her geçen gün büyüdüğü fuar, önemli bir Avrupa toplantısı olmaya hazırlanıyor. Kayıtlı ziyaretçilerinin Avrupa’nın (İsviçre, Fransa, Hollanda, Almanya, İtalya, Norveç, Danimarka, İngiltere, Romanya ve Slovenya) farklı köşelerinden geleceği fuarda, stand olarak yer alacak katılımcılar arasında İngiliz LVT ve PVC devi Amtico International, Muylle Facon/Rubio Monocoat, Debal Coatings/Ciranova, Floorconcepts, Woca, Stauf, Litubel Staki, Parkett Freund, Fidbox, Menzer, iTools, Air Natural, Adesiv, FSC Belgium, Mac Lean Products, Buzon Pedestal International, Soudal, Vetedy Luxembourg, Spea ve Créative Laser Wood gibi firmalar bulunuyor. Fuarda zemin kaplama malzemelerinin yanı sıra, bu katılımcılar alt zeminler, süpürgelik ve profiller, yapıştırıcılar, yağlar ve vernikler, ahşap teras, dış duvar ölçüm cihazları ve sistemleri, ayarlanabilir kaideler, parke, vinil ve LVT zemin kaplama ve bağlantı sağlayan aktif ve hava nemlendiricileri ürünleri de sergilenecek. Fuar, ahşap zemin sağlayıcıları, laminat, mantar, bambu, sentetik, kompozit ve ilgili tüm ürünler ile bu konularla ilgili araç ve profesyonel makinelerin üretimcileri ve sağlayıcılarıyla, sector profesyonellerinden oluşan ziyaretçileri biraraya getirmek için tasarlanmış bulunuyor.

You can find out at this three-day event, which also includes scores of practical demonstrations and theoretical presentations. Several professional federations and parquet schools from various countries are supporting this new European professional exhibition. Acquiring market knowledge is vitally important for all professionals in our sector, but it is also essential to build up new contacts and strong business relations. The organisers are sparing no effort to make this an exceptionally pleasant event in every sense. For example, there will be free catering for exhibitors and visitors as well as free WiFi. The organisers have deliberately set a low threshold for exhibitors to take part in this three-day event. Exhibitors can choose from various budget-friendly formulas.

Yenilikleri Keşfetme Fırsatlarıyla Eşsiz Bir Toplantı

EFWEX her anlamıyla 2014 için sektörü hareketlendirecek bir aktivite olmakta kararlı. Piyasada neler oluyor? Sektörde iş yapmak isteyenler için ürün ve hizmetlerin en cazip sağlayıcıları kimlerdir? Zemin kaplamaları, aksesuar ve teknoloji konularında yenilikler nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz organizasyon ayrıca, pratik uygulamalar ve teorik sunumlar imkanı da sağlayacak. Bütçe dostu seçenekleriyle fuar, çeşitli ülkelerden birçok profesyonel federasyonlar ve parke okulları tarafından destekleniyor.