ZOW Fuarı 2014: “Trendlerin Belirleyen Fuar”

Entegre aydınlatma sistemleri,  ödüllü yüzeyler, yeni tasarımlarıyla, Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı ZOW Bad Salzuflen, 20. Yılında yine sektörün en son trendlerini belirlemeye devam ediyor. Almanya’nın Bad Salzuflen kentinde Messezentrum Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ve 10.Şubat, Pazartesi başlayan ZOW 2014, 13.Şubat.2014 Perşembe gününe kadar devam edecek. ORSİAD olarak 20. Salon ve A59 no’lu standımızla yer aldığımız fuarda düzenlenen basın toplantısına da katılarak, siz değerli okuyucularımız için sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz.

ZOW_01

Toplam 27,000 metrekarelik, Bad Salzuflen Fuar Alanı’nda bu yıl, 32 farklı ülkeden 480 katılımcı, 14 ürün grubundan ürünlerini dört farklı salonda sergiliyorlar. Bu yıl 20. Yaşını kutlayan fuar, kompakt yapısı ve süregelen başarısıyla, sektör ve katılımcılar açısından, rakamların çok ötesinde bir potansiyel sunuyor.

photo 1[2]

11.Şubat, Salı günü gerçekleşen basın toplantısında konuşan Clarion Events Deutschland Etkinlik Organizatörü Direktörü Horst Rudolph, “Almanya ve Avrupa’nın diğer ülkelerinden gelen sanayi devleri ve dinamik tedarikçilerimizin karışımıyla, ürün, tasarım ve süreçlerinde mobilya sektörünü başarıyla pazarla buluşturan kompakt yapı içinde tüm ürünlerin karar mekanizmalarını birarada sunuyoruz.” dedi. Gelecek yıl, fiyat politikaları ve katılımcılara sunacakları seçeneklerde yapacakları yenilikler de olacağını belirten Rudolph, 2015 ZOW için belirlenen başlığın da “Yükselen Trendler” olacağını açıkladı.

photo 1[3]

Tedarikçiler için yepyeni fırsatlar sunan ZOW Bad Salzuflen 2014’e sadece Almanya’dan 271 firma katılırken, fuarın yüzde 44’lük yapısını oluşturan diğer katılım ve ilginin yoğunlukta olduğu ülkeler arasında sırasıyla İtalya, Türkiye, Avusturya ve Polonya geliyor.

photo 2