AĞBABA

Firmamız 1974 yılında Malatya merkezde çok ortaklı bir yapıda kuruldu. Kurucumuz olan Hüseyin AĞBABA şu anda faaliyetlerine devam eden aile şirketinde çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketin diğer ortakları; Hür AĞBABA, Veli AĞBABA ve İsmail AĞBABA’dır.

Firmamız başta Çanakkale Seramik olmak üzere; Borusan , Fırat, ECA , Serel, Kronoswiss ve Franke gibi yapı malzemelerinde önde gelen üreticilerin Malatya bayisidir. Faaliyetlerine Çanakkale Seramik ürünlerinin tamamının sergilendiği, bölgedeki en büyük ve benzeri bulunmayan 2 750 m² showroomlarında devam etmektedir. Ayrıca bu showroomlarda az önce yukarıda saydığımız diğer malzemelerin de satışı ve teşhiri yapılmaktadır.

Mağazamızda toptan ve perakende satış yapılmakta olup, Malatya merkez ve ilçelerinde 100’e yakın tali bayisine de hizmet vermektedir. Malatya’da geçmişten günümüze gerçekleştirilen önemli inşaat-yapı projelerin büyük çoğunluğuna firmamız hizmet vermiştir.

Firmamız iki adet kapalı ve bir adet 3 000 m²‘lik açık deposuyla müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız özellikle seramik alanında bayisi olduğu Çanakkale Seramik ile birlikte çıkan bütün yenilikleri takip etmekte, buna yön vermekte ve bunları showroomlarında hızla sergilemektedir.

Firmamız ayrıca ısıtma-soğutma, doğalgaz ve tesisat işlerinin anahtar teslimi yapıldığı Ağbaba Doğalgaz Mühendislik kardeş firması ile de çok önemli projeleri tamamlamıştır. Bu çalışmaların en büyüğü mimarisi ve büyüklüğü ile bölgemizde çok farklı olan Malatya Belediye Sarayı’nın ısıtma-soğutma ve tesisat işleri anahtar teslimi tamamlanıp hizmete sunulmuştur. Ayrıca Solhan ve Karlıova devlet hastanelerinde ısıtma-soğutma, hijyenik klima ve tesisatı yapılmıştır.

ADRES:
Niyazi Mısri Cad. Ağbaba İş Merkezi Battalgazi / MALATYA

MAİL: [email protected]
www.agbaba.com.tr

TELEFON:
0422 321 18 20