ARTI PARKE

PARKE, DUVAR KAĞIDI, İÇ KAPI VE ÇELİK KAPI Satışı yapan ARTI PARKE, Tüm Türkiye’ ye hizmet vermektedir. Geniş ürün yelpazesi ve büyük stok kapasitesi ile tüm taleplerinize en kısa sürede cevap verebilen ARTI PARKE, 7/24 teknik destek verebilen nadir yapı malzeme firmalarındandır. Tüm ürünleri fabrika teslimi olan ARTI PARKE, en popüler markaları bünyesinde bulundurmaktadır.

MİSYONUMUZ

Günümüzün getirdiklerini; mekanların yaşam kalitesini ve verimliliğini arttırmak , çağdaş, ekonomik ve estetik mekanlar tasarlamak için doğuyla batıyı sentezleyerek kullanımınıza sunduk. Her geçen gün; sizlerin istekleri ve zevkleri doğrultusunda görsel, işlevsel, yapısal teknik ve ekonomik çözümler üreterek kendi sektörümüzde elle tutulur, gözle görülür anlamında gerekenleri yapmanın bir görev olduğu inancıyla büyüyoruz.

VİZYONUMUZ

Teknolojideki son gelişmeleri takip ederek çizgiyi tasarıma dönüştüren; malzeme, renk,doku,ekonomi,ergonomi gibi detayları analiz ederek; gerçekleştireceklerimize gerçekleştirdiklerimizin gücüyle ulaşacagımızı bilen bizler; eğitimli ve mutlu personelimiz ile çalışıp uyguladıklarımızı, bir çok firmadan bir adım önde olabileceğimiz bilinciyle sizlere ulaştırarak, bir dünya markası olmayı hedefliyoruz

  • Küçükbalıklı Mah. 1. Heybe sok. Otimer Tic. Merk. C Blok No:2-3 Osmangazi / BURSA
  • Tel: 0224 215 52 13
  • Mail: [email protected]
  • www.artiparke.com