ATLA MOBİLYA AKSESUAR VE DEKORASYON SAN.TİC. A. Ş.

Türk mobilya sektörünün, özellikle son yıllarda dünya pazarında söz sahibi olmaya başlamasıyla birlikte fiyat odaklı üretimden tasarım odaklı üretime yönelmesi; fonksiyon ve kalite ihtiyaçlarını hem artırdı hem acil hale getirdi.

Dünya pazarlarında ileri noktalara ulaşabilmemiz için özgün, kaliteli ve fonksiyonel mobilya üretmek artık kaçınılmaz bir pazar gerçeğidir. Yaşadığımız topraklardan küresel markalar çıkarabilmenin en önemli unsurlarından birinin de yenilikçi ve kaliteli mobilya aksesuarları olduğuna inanıyoruz. ATLA; dünya mobilya ve aksesuar trendlerini yakından takip edip, konusunda lider dünya markalarını Türk mobilya sektörüyle buluşturarak tasarımcılar, iç mimarlar, proje sahipleri için yepyeni ufuklar açma, özgün tasarımlar üreterek farklılaşmaları yolunda yardımcı olur.

KEYAP Dekorasyon Ürünleri Ticaret Merkezi’nde 500 m²’si showroom olmak üzere toplamda 1000 m² kapalı alan ile müşterilerimize ev ve mobilya dekorasyonu konusunda alternatif seçenekleri yukarıda belirttiğimiz tutkulu anlayış ve tutarlı vizyon eşliğinde sunarız.

  • Adres: Yukarı Dudullu Necip Fazıl Bulvarı Keyap F2 Blok No. 100 34775 Ümraniye – İstanbul / Türkiye
  • Telefon :  +90 216 527 48 02
  • Faks:  +90 216 527 48 06
  • E-Mail :  info@atla.com.tr
  • Web: www.atla.com.tr