ÇEBİ ZOW 2013 İstanbul’a çarpıcı koleksiyonları ile damgasını vurdu

Dekoratif mobilya aksesuarları alanının lider markası ÇEBİ, 17-20 Ocak 2013 tarihlerinde CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ZOW 2013 İstanbul Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını ve ürünlerini sektörün beğenisine sundu.

Empire Collection yeni medeniyetlerle zenginleşiyor
ÇEBİ, ZOW 2013 Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’na pek çok ürününün yanı sıra yine geçtiğimiz yıl fuarda lanse edilen Empire Collection’ın yeni modellerini tanıttı.

Empire Collection, ÇEBİ Tasarım Ekibinin klasik formları günümüzün mobilya ve mekan trendlerine adapte ederek yorumladığı, özellikle Osmanlı döneminin ruhunu taşıyan form ve desenleri ile dikkat çekmişti. Serinin klasik ve avant-garde tarzdaki ürünleri kullanıcıların da beğenisini kazanmıştı.

Empire Collection’a yeni eklenen Yunan, Mısır ve Afrika medeniyetlerinin izlerini taşıyan yeni ürünler de en az bir önceki kadar etkileyici ve çarpıcı. Klasik mobilyalarına  farklı dokunuşlar arayan kullanıcılar için birebir çözümler sunan yeni serilerin işleme ve kıvrımlarında, her zaman olduğu gibi ÇEBİ’nin özenli işçiliğinin izleri dikkat çekiyor. Zamak malzemeden üretilen modeller, standart olarak dört farklı renkte üretilebiliyor. Fuarda yeni ürünlerden birkaç model de 24 ayar altın kaplama olarak özel bir sunumla tanıtıldı.

Modern mobilyalar için yeni seçenekler
ÇEBİ fuarda, alışılagelmiş modern çizgisini taşıyan bir koleksiyon daha görücüye çıkardı. Modern tarzda mobilyaları yepyeni bir koleksiyon ile zenginleştirmeyi amaçlayan ekip, 2013 koleksiyonu ile kullanıcıların beğenisine farklı ve çekici seçenekler dizisi sundu. Çoğunluğu zamak malzemeden hazırlanan koleksiyonda birkaç adet de alüminyum ve plastik efektli ürün bulmak mümkün. Modeller, pek çok farklı kaplama ve renk seçeneğine sahip.

Ödüllü seriye yeni modeller
2008 yılından beri gençler ve yaşam alanında eğlenceli detaylar kullanmak isteyenler için üretilmekte olan Joy Collection, yepyeni ürünleri ile zenginleşiyor. Design Turkey 2010 Üstün Tasarım Ödülü’ne de sahip JOY Collection’a eklenen renkli ve eğlenceli modeller 2013 yılında öne çıkacak parçalardan.

ÇEBİ KİLİT ve MOBİLYA AKSESUARLARI SAN. TİC. A.Ş.
ÇEBİ, 1979 yılından bu yana dekoratif mobilya aksesuarları alanında faaliyet göstermektedir. Kapı kolu, kulp, düğme, askı, metal ayak, bağlantı aparatları, çocuk ve genç mobilyaları için aksesuarları üreten firma, mobilya kapak ve çekmece sistemleri ile mutfak aksesuarları üreticisi İtalyan FGV markasının da distribütörlüğünü yürütmektedir. İspanya, İtalya, Fransa, İngiltere, Almanya, Belçika, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Slovenya, Ukrayna, Rusya, Belarus, Baltık ülkeleri, Cezayir, Libya, Ürdün, S.Arabistan, Mısır, Lübnan, Güney Afrika, Nijerya, Hindistan, Kanada,  Yeni Zelanda, Avustralya, başta olmak üzere 41 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.