“Dekorasyonda Yeni Trend” Ayna Parlaklığında Mobilyalar…

Dekorasyonda Yeni Trend Ayna Parlaklığında Mobilyalar Glossmax
Dekorasyonda Yeni Trend Ayna Parlaklığında Mobilyalar Glossmax

Evinizin, işyerlerinizin şıklığını ve doğal ışığını Glossmax’ın özel tasarımı ile kapılarınız, dolaplarınız ve mobilyalarınız yansıtacak. Ayna parlaklığındaki ahşap, göz kamaştıran bir zerafeti taşıyacak. Glossmax, ahşap doğallığını yansıtırken, dekorasyonunuzun rengini bozmadan farklı renk seçenekleriyle mekanınızı ayna parlaklığı ile zenginleştirecek.

Premium Series mobilya renk kartelasının 2012 trendlerini yansıtan son teknolojideki ürünü GLOSSMAX, dünyada ilk kez 2100 x 2800 mm ölçüsünde, Türkiye’de 15 farklı rengi ile satışa sunuldu. Kapı, mutfak-banyo, yer, dolap gibi kadar tüm ahşap dekorasyon malzemelerinde ve mobilya üretiminde şıklık ve kalitenin simgesi olarak kullanılabilecek olan GLOSSMAX parlak levha ürünleri, ayrıca, çizilmeme, darbelere karşı estetik üretim yapısı ve parlak görüntüsünü uzun sure koruma teknolojisi ile sektörde yeni bir dönemi açıyor.

Mutfak dolabından gardıroba, banyo dolabından kapıya ve daha bir çok mobilyada kolaylıkla kullanabileceğiniz Glossmax’ın fümeden inci beyazına, kırmızıdan siyaha, antrasitten beje kadar 15 farklı rengi bulunuyor. Evinizin dekoruna göre tercih edebileceğiniz bu renklerle yaşam alanınızı daha modern ve şık bir görüntüye kavuşturabilirsiniz. Yüksek parlaklıkta olan GLOSSMAX, ayna yüzey görüntüsü ile evinize daha doğal, sıcak ve derin bir görünüm kazandırıyor. Çizilmeye dayanıklı, ayna görüntüsüyle Kastamonu Entegre’nin bütün renk ve desendeki ürünleri GLOSSMAX özellikleriyle üretiliyor. Tek yüzü parlak olarak yapılan ürünün arka yüzü de ön yüzü ile aynı desende üretiliyor.

Orman ve ağaç ürünlerinde Türkiye’nin en büyük üreticisi Kastamonu Entegre tarafından üretilen GLOSSMAX parlak levha ürünleri 2100 x 2800 boyutu ile ustalara daha rahat çalışma fırsatı yaratıyor.