ELA MOBİLYA

Mobilya sektöründe 35 yıllık tecrübeye sahip ELA MOBİLYA yaşam alanlarına hitap eden estetik dizaynlarla Mutfak, Banyo, Büro mobilyası, Kapı ve ev mobilyası (yatak odası, yemek odası, genç odası, oturma gurubu) üretiminin yanında okul hastane kooperatifler toplu konut otel dekorasyonu iş yerlerinin donanımını yapmaktadır. Üretimini modüller ve ahşap olarak geniş makine parkı ve çağın getirdiği yenilikleri de bünyesine ekleyerek üretim yapılmaktadır.
Ela Mobilya 5000 metre kare kapalı alanda üretimini 5000 metre kare satış mağazası ile Rize Ardeşen ilçesinde faaliyet göstermektedir.
Ela Mobilya üretimini yaptığı ürünleri TSE-EN ISO 9001–2000. TSE belgeli olup TSE-EN normlarına uygun malzemeler kullanılarak kalite standartlarına uygun üretim yapmaktadır. Çünkü kalite ve karşılıklı güven vazgeçilmezimizdir.
Ela Mobilya ürünleri kendi modelleri ve alınan projeli ürünler ile müşteri beğenisini alarak üretim yapmaktadır. Siz Müşterilerimizin sağlığı ve beğenisi düşünülerek tamamen doğal malzeme ve ileri teknoloji ile üretilen ela mobilya ürünleri renkleri tasarımı çizgisi dayanıklılığı satış sonrası hizmeti ve her zevke hitap eden şık modelleri ile siz değerli müşterilerimizin hayatına hem rahatlık hem de değer katacak şekilde üretilir.
Ağırlıklı olarak bölgede faaliyet gösteren firmamız gerek sektördeki gerekse teknolojik gelişmeleri ekipmanlarını yenileyerek marka olma yolundaki çalışmalarına devam etmektedir.
ELA MOBİLYA 35 yılın tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize, karşılıklı güvenle hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ
Müşteri beklentileri hedefi doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendisine ilke edinen, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde, müşteri memnuniyeti, milli ekonomiye katkı, iş istihdamı, üretimde maliyet, verimlilik, kalite anlayışı ve değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi, lider referans kuruluş olmak…,

VİZYONUMUZ
Sektörde kendine sağlam bir yer edinmek ve başarı çıtasını daha ileriye taşımak…

  • Fabrika: Atatürk Caddesi No: 242 Ardeşen / RİZE
  • Satış : Atatürk Cad Yüksek okul karısı Ardeşen-RİZE
  • T. 0464 715 19 85
  • F. 0464 715 19 85
  • www.elamobilya.com.tr
  • www.elamobilya.net
  • [email protected]