HÄFELE’den “Renkli” Beyaz Eşyalar

Beyaz eşyaların hepsi artık beyaz değil! Häfele’nin satışa sunduğu, krem ve bordo buzdolabı, davlumbaz, ocak ve fırından oluşan yeni Franke Trendline Vintage serisi beyaz eşya kavramına “renkli” bir bakış açısı getiriyor. Üstelik geçmişin en güzel ayrıntılarını bir araya getirerek…

Buzdolabı, ocak, fırın ve davlumbazlardan oluşan mükemmel uyum, krem ve bordo olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile Vintage esintisi yaşatıyor. Aynı tasarım ve aynı renkte üretilmiş Franke Trendline Vintage serisi ürünler geçmişin tüm ayrıntılarını mutfaklarda görsel bütünlüğe çeviriyor.

60 cm genişliği ile küçük mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilen Trendline soğutucular A++ sınıfı enerji tüketimi ile A sınıfı ürünlerden yüzde 40 daha fazla tasarruf sağlıyor. Aynı serinin tamamlayıcısı 90 cm Trendline Vintage davlumbazlar ise 140w motor gücü ve 530 m3 yüksek emiş gücü ile mutfaklarda yemek kokularının yok edilmesine yardımcı oluyor.

Soğutucu ve davlumbazlar dışında mutfağınızı nostaljik şıklığı ile tamamlayan ocak ve fırınların da yine krem ve bordo renk seçenekleri bulunuyor. Izgara, buz çözme gibi 7 farklı pişirme programına sahip olan Trendline Vintage serisi fırınların, analog saatler ile tamamlanmış tasarımları da ayrıntıdan taviz vermiyor. Trendline Vintage fırınlar 59 litrelik iç hacmi sayesinde geniş kaplara da rahat pişirme imkanı sağlıyor.

75 cm genişliğe sahip 5 gözlü Trendline Vintage ocaklarda daha rahat tencere hareketi sağlanıyor. Ayrıca döküm ızgaraları ile mutfakta profesyonel görünüm kazandıran ocaklardaki gaz emniyet ventili ateşin sönmesi durumunda otomatik olarak gazı kesip ortam güvenliğini sağlarken, elektronik ateşleme özelliği ile de düğmeden kolaylıkla kontrol edilebiliyor.

HÄFELE HAKKINDA
88 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuarı ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.