KAYMAK ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC.

1984 Yılında  Halil İbrahim KAYMAK Tarafından EDREMİT te kurulan KAYMAK ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC.

Misyonu ; Temel esas olan Kaliteli, Estetik ve Ekonomi döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, Orman ürünleri sektöründe  hizmetini tam anlamıyla vermektir.

Vizyonu ; Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet vererek  Körfezde ANA BAYİLİĞİ ni yaptığı firmalarla sattığı tüm ürünlerde kaliteli, sorunsuz,  zamanında ve aracısız direk fabrikadan müşteriye ulaştırarak, en mükemmel sonuca ulaştırmak.
Tüm müşterilerinin isteklerini kendi hedefimiz olarak benimseyerek en ince ayrıntılarına kadar daima en kusursuzu bulmak için çalışmaktayız.
Değerlerimiz; Orman ürünleri sektöründe kalite standardını belirleyen ve hep en iyi olmayı hedefleyen bizlerin bu noktaya gelmemizde başarma azmi ile çalışmamız en büyük güvencemizdir. Her gün daha da büyümenin daha da gelişebilmenin yolu müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktan geçer. Bunun için müşterilerimizle yakın ilişkiler kurarak onları iyi anlamalı ve çıkabilecek ufak tefek sorunlara hemen çözümler bularak onların yanında olduğumuzu göstererek  çalışanlarımız, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla ilişkilerimiz şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütülür. Bu yüzden müşterilerimiz bize, bizde müşterilerimize her zaman sonsuz güven duyarız.
iş ilişkisi içinde olduğu kuruluşlarla karşılıklı güveni zedeleyecek davranışta bugüne kadar bulunmamıştır ve bulunmayacağını taahhüt eder.
  • YOLÖREN KÖYÜ MÜCAVİR ALAN MEVKİ ÇANAKKALE ASFALTI KİPA KARŞISI  NO:31 10300 EDREMİT  / BALIKESİR
  • TEL   : 0 266 392 1005 -392 1275
  • FAKS: 0 266 392 1274
  • E POSTA : [email protected]
  • www.kaymakormanurunleri.com