NEG İNŞAAT

2000 yılında kurulan firmamız TURAN PARKE olarak 2007 yılına kadar; ahşap parke, laminat parke olmak üzere faaliyetini başarılı şekilde sürdürmüş 2007 yılında N.E.G İNŞ. TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.olarak sektörde 12 yıldır faaliyet göstermektedir. 12 yıllık süre zarfında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızda başarılı olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üretici firmaları ile çalışıp ürünlerimizi, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, standartlarımızdan taviz vermeden, sizlere sunmaktayız. Malzeme kalitesi ve tecrübeli elemanlarımızla parke konusunda her türlü ihtiyacı karşılayacak kapasiteye sahibiz. Karabağlar/İZMİR ve Bornova/İZMİR mağazalarımızda müşteri memnuniyeti çalışmalarımız devam etmektedir.
Misyonumuz;
Güvenirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir firma olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak EGE BÖLGESİ’ nde yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.
Vizyonumuz;
Güvenirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendidoğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir firma olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzlaistikrar içinde büyüyen bir şirket olarak EGE BÖLGESİ’nde yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.
  • Adres :Yeşillik Cad.no:189/2A Karabaglar/İZMİR
  • Tel : 0(232) 264 93 93(pbx)
  • Fax : 0(232) 210 70 70
  • www.neginsaat.com.tr
  • e-mail:[email protected]