MOBSAN BOYA

1981 yılında kurulan firmamız, sektördeki tecrübesini İtalya’nın önde gelen boya üreticilerinden Icro Coatings’le birleştirmiş, firmanın Türkiye Distribütörü olmuştur.

Mebaş-Mobsan olarak, mobilya üzerine tüm boya ürünlerinin stoğunu bulunduruyor, laboratuarımızda standart kartela (RAL, NCS, PANTONE) ve özel renkleri, istenilen parlaklık derecesinde, en kısa süre içinde hazırlayıp, sevk ediyor, mimari proje aşamasında numune renk ve plaka çalışması yapıyoruz.
Yaptırdığınız tüm renkleri kayıt altına alıyor, yaş numune ve uygulanmış plakaları 1,5 yıl saklıyor, böylelikle farklı sevkiyatlarda renkleri aynı şekilde kontrol ederek üretiminize sunuyoruz.
Üretimin en doğru şeklide yapılmasına katkıda bulunmayı ilke edindik. Bu bağlamda teknik personelimizle cila hatları ve manuel uygulamalarda destek veriyor, eksiklerin giderilmesi için talep edildiği takdirde, rapor sunuyoruz.
Yerli ve yabancı cila makineleri üreticileriyle iletişim halindeyiz, yeni ve ikinci el makine alımlarınız konusunda yardımcı oluyoruz.
Ayrıca glossmetre, renk kontrol kabini gibi kontrol cihazları da tedarik ediyoruz.
  • ULUBAT SOKAK NO.11 SİTELER/ANKARA
  • TEL: 0312 348 1001 / 0312 348 1028
  • FAKS: 0312 3481029
  • [email protected]
  • http://www.mobsanboya.com