Orpa Orman Ürünleri

Orpa Orman Ürünleri 1990 senesinden itibaren klasik masif parke üretimine başlamış şuan İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de iç mekanda kullanılmak üzere masif parkeler, dış mekanda kullanılmak üzere deck ve garden tile üretimi ve ithalatını yapmaktayız. Satışlarımız tamamen toptandır. Birçok ağaç türü için Türkiye çapında tedarikçi firma olarak çalışmaktayız. Yurt dışına ihracat ve transit satış yapmaktayız
1990 yılından günümüze yer döşemeleri konusunda faaliyet gösteren ORPA FLOORİNG – ORPA DECKING ahşabın doğallığını, yaşamak isteyen müşterilerine, en zengin ürün yelpazesine sahip parke koleksiyonunu konusunda uzman kadroları ile satış öncesi ve sonrası verdiği üstün hizmet kalitesi ile sunmaktadır.

Bazı ağaç türlerinden Deck Parke,garden tile, karo deck,Bahçe Deck,Kompozit-Ahşap Deck olarak özel imalatını yapmaktayız. Cilalı ve Ham masif parke , dış mekan decking(Deck Parke) ve garden tile (karo deck) ağaçlarını da çok çeşitli olarak yetiştikleri Güney Amerika, Brazilya , Endonezya, Çin, Vietnam, Afrika, Rusya ve Avrupa ülkelerinden direkt ithal etmekteyiz. Türkiye şartlarına göre en uygun ağaçlardan stoklu olarak merbau, tik, meşe, sapelli, iroko, wenge, doussie, dışbudak, kestane, ceviz, kayın, akçaağaç, bankrai, bambu, akasya, ipe, cumaru, garapa, massaranduba, jatoba, tigerwood, angelim pedra, tuari, tamarindo, sucupira, tali, frake, ovengkol, afrormosia, niove, movingu, bosse toptan satış .Ayrıca Decking-Deck Parke,Deck Klipsi-Deck aparatı ,Mantar Parke,Vinil (Vinyl) Parke,Mantar zemin Kaplamaları.Pvc Zemin Kaplamarı,Vinil Mantar Parke ithalatını da yapmaktayız.

  • +90 (554) 887-21-09CEP
  • +90 (532) 246-46-12CEP
  • +90 (216) 305-59-90İŞ
  • [email protected]
  • Adres: BAĞDAT CAD. NO:442/AMaltepeİstanbul34841Türkiye
  • www.orpaparke.com