REKAP

Firmamız 2012 senesinde kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne Alçıpan revizyon kapakları ve Fuga profillerinin üretimini yapmaktadır.

Rekap Elma Yapının tescilli markasıdır.

Deneyimli Uygulama ekiplerimiz, bayiliklerimiz ve makine parkurumuzla müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi ilke kabul ederek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Revizyon Kapağı (Müdahale Kapağı) Uzmanlığımız

Müdahale Kapağı, genel olarak, müdahale edilmesi gereken bölgelere (vanaların, elektrik kablo ana bağlantılarının olduğu vb. yerlere) konulan aparatlardır. Bu kapaklar, küçük bir dokunuşla açılabilen ve üzerine boya, seramik ya da benzeri malzemelerin uygulanabileceği yapıda ve ölçülerdedir.

Revizyon Kapakları Kullanım Alanları ; Revizyon kapağı, gerektiğinde müdahale edilebilecek noktalara konur. Örneğin, banyolarda bulunan vanalar ya da tavan içerisinde vana ya da elektrik ana kumandaları bulunan noktalar vb. tek kat Alçıpan kullanılan duvar ve tavan sistemlerinde rahatlıkla kullanılır.

Kontrol Kapakları Tipleri ; Alçıpan Sistemlerinde kullanılabilecek değişik revizyon kapağı tipleri bulunmaktadır. Müdahale kapakları duvar ve tavanlarda her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Tesisatlara istenildiği anda ulaşılmasını sağlayarak maksimum güvenlik sunar. mandallı, çıtçıtlı ve üstten oturmalı tipleri mevcuttur. Estetik görünüme sahip düşük maliyeti ile ekonomik çözümler sunar.

Harmantepe Mah. Güzeldere cad.  No:90 Kağıthane İSTANBUL

Tel: +90 (212) 264 0951
Email: [email protected]

www.rekap.com.tr