Uzman Grup

Laminat Parke ve Zemin kaplamaları sektöründe hizmet vermek üzere, Ankara Rüzgarlı sokakta kurulan firmamız, sektörel faaliyetlerine İtalya’nın dünya çapında tanınmış laminat parke markası Bipan Floor’un Türkiye Genel Distribütörü olarak başlamıştır. Firmamızın kısa süre içerisinde yakalamış olduğu satış performansı, Ulus semtinde bulunan mütevazi satış alanı ve deposunun yetersiz kalmasına neden olmuş ve Siteler başta olmak üzere, Etimesgut, Abidinpaşa ve Ostim’de yeni showroomlar açılmasını sağlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her zaman şirket prensiplerinin ilk sırasına yerleştiren, doğruluk ve dürüstlükten hiç ödün vermeyen Uzman Grup, gelişen konjoktürle yeni yatırımlara gitmiş ve 2009 yılında Dalman Profil’i kurmuştur.

Uzman Grup bügünlerde geldiği noktada, gerek yurt içi gerekse yurtdışı müşterilerinin taleplerini karşılamak için gerekli kapasite ve teknolojiye sahiptir. Geçmişte olduğu gibi gelecektee de birer ticari ortak gibi gördüğü müşterilerine çok daha iyi hizmet verebilmek adına yatırımlarına her geçen gün dahabüyük heyecanla devam etmektedir.

Grubumuz, başarısının temelini oluşturan kaliteli hizmet felsefesini, varlığı boyunca taahhüt edeceğini ve her koşulda iş ortaklarının bu başarıdaki payını unutmadan yoluna devam edeceğini büyük bir onurla hedef olarak belirlemiştir.

Adres
Sırma Sokak No : 13-A Siteler / ANKARA

Telefon
+90 (312) 349 00 49 (Pbx)

Faks 
+90 (312) 349 00 60

E-posta
[email protected]

www.uzmangrupltd.com