Zemin Sektörünün Geleceği Forumu

Bilindiği üzere Türkiye, parke üretimi yapan ülkeler arasında, 2012 yılında ikinci sırada gelmiştir ve diğer ülkeler ile arasındaki farkı da gitgide açmaktadır.

Türkiye’de üretim yapılan parkeler neredeyse, Orta Doğu ve Afrika’da en çok satılan ülke ünvanını elinde bulundurmaktadır.
Hal böyle iken, parke sektörünün geleceğini belirleyen bir toplantının, burada yapılması da kaçınılmaz bir ihtiyaçtır!
Sektöre gönül vermiş bir yayın kuruluşu olarak biz ORSİAD Gazetesi de, Hannover-Messe’nin İstanbul’da düzenleyeceği Domotex Middle East Fuarı’nda, bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan geleneksel ZGF konferansının toplantı konusunu “PARKE SEKTÖRÜNE ULUSLARARASI BAKIŞ” olarak belirledik. Fuar yetkilileri ile yaptığımız toplantılar sonucunda, fuarın ikinci günü olan 8.Kasım.2013 tarihinde, PARKE sektörünün geleceğinin belirleyecek olan bu forumu yapmaya karar verdik.

Konferans detaylarıyla ilgili bilgiler aşağıdaki gibidir:

Forumun yer ve tarihi:
Forum bu yıl yine İstanbul’daki CNR Expo Center’da gerçekleşecek olan Domotex Middle East Fuarı’nda, 8.Kasım.2013 tarihinde, saat 13.30’da, fuaye alanına kurulacak özel toplantı alanında ve herkese açık olarak yapılacaktır.

Forumun konusu:
Forumun konu başlığı PARKE SEKTÖRÜNE ULUSLARARASI BAKIŞ olarak belirlenmiştir.
Alt başlıklar ise konuşmacı olan dernek başkanlarının ve moderatörün yönlendirmesi ile ortaya çıkacaktır. Foruma izleyiciler de soruları ile katılım imkanı bulacaklardır. Önerilen altbaşlıklar;
a) Sürdürebilir Üretim,
b) Sürdürebilir İstihdam,
c) Sektörün Geleceği.

Forumun konuşmacı yapısı:
Konuşmacıları belirlerken kriterlerimizin en önemlisi; kendi sektörlerine hakim ve sektörde söz sahibi olan kişileri seçmiş olmamızdır. Diğer forumlardan farkımız ise; seçtiğimiz konuşmacıların bu sektörün içinde yaşayan, ve bu anlamda sektörün canlı oyuncuları olmaları, aynı zamanda tüm konulara hakim olmalarıdır. Forumda, toplamda 6 konuşmacı ve bir de forumu yönetecek moderatör bulunacaktır.

Forumun süresi:
Toplam süresi 100 dk olarak düşünülmektedir.

Foruma Katılım:
Foruma katılım ücretsizdir. Fakat ilginin fazla olması sebebi ile önceden rezervasyon yapılması şarttır. Bunun için www.orsiad.com.tr/zgf sayfasından forum için rezervasyon yaptırılması gerekmektedir.

Forumu düzenleyenler:
Organizasyon; Deutsche Messe Worldwide – Honnover Messe International İstanbul LTD ŞTİ ile GET Dış Ticaret LTD ŞTİ – ORSİAD Gazetesi’nin ortak çalışmasıdır.