Canmaksan

1970 li yıllarda makinecilik sektörüne Can Torna adı ile giriş yapan Canmaksan®, bugün tecrübesi ve kalitesi ile endüstride adını duyurmuş bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır.
Ağırlıklı olarak Tekstil, Orman Ürünleri ve Gıda sektörlerine makine imalatı, makine yedek parça imalatı, proje geliştirme, mühendislik çalışma ve tasarımları, bakım-onarım gibi hizmetler veren Canmaksan® güçlü ve deneyimli kadrosu ile önemli sanayi kuruluşları tarafından en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Edinmiş olduğu ilkeler sayesinde giderek büyüyen şirketlerden olan Canmaksan® gelişen teknolojiye ayak uydurarak şehir ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası teknolojik gelişmeleri sürekli yenilik çerçevesinde uygulayarak mühendislik hizmetleri, makine imalatı, yedek parça temini, teknik desteği ve proje danışmalığı konusunda Türkiye’nin en güvenilir firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

  • Türkiye’de ve Dünya’da değişen, sürekli yenilenen makine, otomotiv ve otomasyon sistemlerini yakından takip edip değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap verecek, hızlı ve dinamik çözümler üretmek.
  • Verilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve verimliliğinin artırılmasına yönelik çalışmaları sürekli kılmak.
  • Öncü olmanın bilinci ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi çeşitli platformlarda hizmet verdiği çevrelerle paylaşarak sektörel gelişimi sürekli kılmak.
  • Endüstriyel imalat ve makine sektörlerinin işleyişi ve yönetimi aşamasında ihtiyaç duyulan tüm hizmetlerin elektronik ortamlarda gelişmiş enformasyon sistemleri kullanılarak yürütülmesini sağlayacak çözümler üretmek.
  • Makine ve otomasyon sistemlerinin işleyişlerindeki ve yönetimindeki kaliteyi artıracak, hizmetin yerinde ve doğru olmasını sağlayacak mekanizmaları geliştirerek ve yöneterek müşterilerine ve sektöre katma değerler katmak.
  • Canmaksan Mühendislik Makine San. ve Tic. Ltd. Şti. ilkeleri ve değerleri doğrultusunda çalışanlarına rahat ve mutlu bir çalışma ortamı hazırlayarak üretkenliklerini ve enerjilerini müşterileri ile paylaşmak.

OSB 1.Cadde Desen Sokak No:6 İnegöl/BURSA/TÜRKİYE

TEL  : 0224 714 84 85
TEL  : 0224 714 97 20 – 21

FAX  : 0224 714 97 23

GSM : 0532 111 0 226 (CAN)

[email protected]

www.canmaksan.com