DEMKA

1990 Yılında Sayın Ali DEMİR tarafından Ankara Atasanayi’ de 40 m2’ lik küçük bir atölye de DEM-KA DEMİRLER KALIP Ticari Ünvanı altında kurulan firmamız 2005 yılında Sayın Ali DEMİR, Hüseyin DEMİR ve Şükrü DEMİR tarafından DEMKA DEMİR KARDEŞLER MAK. İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Ünvanı ile kurumsal hale getirilmiştir. Yerli üretim, yerli isim fikrini benimseyen firmamızın ünvanı DEMİR KARDEŞLER i ifade etmek adına ‘’DEMKA’’ olarak tescillenmiştir. Halen İvedik Organize Sanayi Site’sinde bulunan, 2200 m2’ lik üretim tesislerinde yıldan yıla üretim kapasitesini arttırarak Acil Çıkış/ Panik Bar Sistemleri, Kilit Mekanizmaları ve Menteşe tasarımı/imalatı konusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, Acil Çıkış/ Panik Bar Sistemleri, Kilit Mekanizmaları ve Menteşe konusunda sadece bir üretici değil aynı zamanda ideal bir çözüm ortağıdır. Çeşitli sektörlerdeki müşterilerimizin, her türlü ihtiyacına hızlı ve güvenilir çözümler üretmek temel ve vazgeçilmez prensibimizdir. Firmamızın üretimini yapmakta olduğu başlıca ürün grupları şunlardır; tek ve çift kanat panik bar sistemleri, kilit mekanizmaları, çelik kapı ve yangın kapısı menteşeleri, çelik kapı ve yangın kapısı aksesuarları.

Firmamızın; yüksek kalite, uygun fiyat, hızlı temin ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır hizmet vermekte olduğu başlıca sektörler şunlardır; Firmamız tüm Ürünlerini Türk Patent Enstitüsü Tarafından Patentli, Faydalı Modelli ve Marka Tescilli hale getirerek korumaktadır. TSEISO 9001:2008 Kalite YönetimiISO 14001:2004 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Yönetim Sistemi belgelerine sahip olan firmamız, yasal mevzuat ve şartların, uygulanmakta olan standartların gerekliliklerini etkin bir şekilde yerine getirerek; yetişmiş tecrübeli personeli ile kendi bünyesindeki kalite kontrol departmanında yapmakta olduğu kontrol faaliyetleri ile üretmekte olduğu malzemelerin sürekli kontrolünü sağlamaktadır.

Sektöründe bir ilk olarak resmi kurumlarca da kabul edilebilecek bir laboratuvara sahip olan şirketimiz yeni açmış olduğu test ve analiz laboratuvarında müşterilerin ihtiyaçlarını sürekli karşılayacak doğrultuda ürün yelpazesini ve ürünleri geliştirmekte; sektöre fayda sunmak için AR-GE ve mühendislik tasarımları fizibilite ve maliyet analizleri çalışmalarında bulunmaktadır.

Müşteri ağına her geçen gün yenilerini ekleyen firmamız, gerek imalat, gerekse satış sonrası hizmetler konusunda en kaliteli ve hızlı hizmeti verebilmek amacıyla sürekli teknolojisini ve alt yapısını geliştirmekte ve genişletmektedir.

Artan ve gelişen rekabet ortamında sürekli gelişimi felsefe olarak edinmiş, takım çalışmasına yatkın personeliyle, kaynakları verimli kullanarak, kaliteli teknolojik tasarımları ve üretimiyle, zamanında sevkiyatlarıyla müşteri memnuniyetini sağlamak ve sektöründe aranan bir kuruluş olma arzusundadır.

  • İvedik OSB. Arı Sanayi Sitesi 1363 Sok. (Eski 603. Sok) No: 60 Yenimahalle / ANKARA
  • T: +90 312 395 10 72
  • F: +90 312 395 34 80
  • [email protected]
  • www.demka.gen.tr