DİAPORTA

Firmamız  , Türkiye’deki  kapı üretim model ve hizmetlerine   alternatif  olarak ; üretici ve alıcıya  katma değeri yüksek ürün verebilme amacıyla pazara adım atmıştır. Firmamız 10.000 m2  üretim alanı ve satış ofisleri ile , 2  merkezde hizmet vermektedir ;  bayi ve perakende satışları ile hızlı ve seri hizmet verebilmeyi amaçlamaktadır.

Üretim bandımızda yer alan fonksiyonel ürün grubu ile  güvenlik , yangına dayanıklılık,  ses izolasyonu gibi artı fonksiyonları bir araya getiren  katma değeri yüksek ürün grupları   ,  toplu konut  , otel , okul, hastane, yurt   vb.  sosyal hizmetlere  yönelik binalarda kullanılmak üzere,  tasarlanmış ve belgelendirilmiştir.

Güvenlik  amacıyla gerekli tüm donanımlara sahip olarak üretilen kapı grubumuz ile alternatif ürün sunulabilmektedir. Diaporta  ürün grubu ,  yüksek teknolojiye dayalı ürün bandında , kısa ve optimum sürede  ürün ve hizmet sunabilme yeteneğine sahiptir.

Diaporta , ürünleri Piyasadaki tüm alternatifleri modern , sade , butik olarak genişletebilmiş , her talebe yönelik standart ürün gruplarına haizdir. Bayilik ve perakende üretimde de hızlı ve seri destek ile piyasada alternatif  bir satış kanalı oluşturmaktadır.

Mutluluk için DİAPORTA ,   Diaporta  kaliteli  ürün ve hizmet  ile  ayrıcalık yaratır!