COTE DECO

Ünlü İtalyan mobilya ve aydınlatma tasarım markası HENGE’in yeni ürünleri  COTE DECO Showroom’undaki yerini aldı

Kurulduğu 2000 yılından bu yana tasarım konusunda dünyada isim yapmış birçok özel markayı kendi stilini katarak Türkiye’de temsil eden COTE DECO, İstanbul’un tarihi ve kültürel noktalarından biri olan Tophane’de yer alan Yazıcızade Rezidans’taki yeni showroom’unu ünlü İtalyan mobilya ve tasarım markası HENGE’in yeni ürünleri ile düzenledi.

İşlevsellik, tutku ve mükemmelliği odağına alarak aydınlatmadan aksesuara geniş bir yelpazede birbirinden ayrıcalıklı ürünlere imza atan ünlü İtalyan tasarım markası HENGE’in yeni koleksiyonu bu yıl ilk kez Milano’daki Salone Del Mobile fuarında sergilendi.

1449476072_Henge_COTE_DECO_006

HENGE son yıllarda tasarımlarındaki sofistike yaklaşım, çağdaş yaşama vurgu yapan şık detaylar ve İtalyan el ustalığının inceliği ile dünyada öne çıkan mobilya ve aydınlatma markalarının arasında yer alıyor.

1449476005_Henge_COTE_DECO_005

Yaşam alanlarının ihtiyaçlarına göre işlevsel, duygulara hitap eden ve estetik çözümler yaratmayı hedefleyen HENGE’in tasarım sürecinin yönetimi mimar Massimo Castagna’ya ait. Castagna’nın zamansız, benzersiz, kuralcılıktan uzak stili ve yaklaşımı markanın tasarımlarında kendini hissettiriyor. Ürünlerde kullanılan malzemeler konusunda özenli ve sürekli araştırmalar yürüten, keşifler yapan markanın tasarımlarında ahşap, metal, doğal taş ve deri detaylar ön plana çıkıyor ve farklılık yaratıyor.

1449475907_Henge_COTE_DECO_007

Dekorasyon konusunda aksesuardan aydınlatmaya birçok çözümü bir arada sunan birbirinden özel yeni HENGE tasarımları, COTE DECO showroom’unda görülebilir.

1449475603_Henge_COTE_DECO_004

COTE DECO Hakkında

2000 yılında kurulduğundan bu yana tasarım konusunda dünyada isim yapmış birçok markayı kendi stilini katarak Türkiye’de temsil eden COTE DECO ev mobilyasından aydınlatmaya, kumaştan duvar kaplamalarına kadar dekorasyona yönelik tüm gereksinimleri tek çatı altında toplamaktadır.

Fransa, Belçika ve İtalya’dan en prestijli ve kaliteli “el yapımı” klasik ve antika röprodüksiyon mobilya koleksiyonlarını, klasik aydınlatmaları, ithal kumaş ve duvar kağıdı koleksiyonlarını harmanlayarak başlayan yolculuğuna günümüz yaşam tarzına uygun olarak modern tasarım markalarını da ekleyen COTE DECO deneyimli ekibi ile kişiye ve projeye özel hizmet anlayışını benimsemektedir.

Koleksiyon seçimlerinde el işçiliğine ve materyallere önem veren COTE DECO ürün sergilemeden çok bir yaşam tarzı sunan showroom’unda geniş ürün portföyü ile müşterilerine ayrıcalıklı bir deneyim yaşatmayı hedeflemektedir.