EROL PARKE

3 Nesildir parke sektöründe söz sahibi olan Erol parke 1995 yılından bugüne marküteri (desenli) parke imalatı yapmaktadır. Erol Parke Bugüne kadar hazırladığı ta- sarımlarla sektörde söz sahibi olmuştur. Laminat, masif ve lamine uygulamaları da yapan firmamız son yıllarda sadece marküteri (desenli) parke üretimine geç- miştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Erol Parke son teknoloji ürünü lazer cihazlarıyla desenli parkede hızlı, kaliteli ve estetik ürünler çıkarmaktadır.

Marküteri (desenli) parke, lazer kesim cihazı ile ahşabın değişik geometrik şekillerde, değişik açı ve ölçülerle kesilerek, evlerinizde, salonlarınızda özel bir görsel- lik oluşturma; değişik renklerdeki ahşabı birbiriyle ve zevkinizle uyumunu bir araya getirerek evlerinize naturel, doğal, bir güzellik katma sanatıdır.

Erol Parke sadece ülkemizde değil Orta Asya, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine yönelik imalatlar yapmaktadır. Değişik ülke kültürünün zevkine göre düşünülmüş tasa- rımları başarıyla hazırlayıp uygulayan Erol Parke, özgün tasarımlarıyla, kendini yenileyen uzman ekibiyle her zaman rakiplerinden bir adım önce olmuştur.
Uzun yıllarını parke sektörünün her alanında üretim ve uygulama yapan firmamız marküteri (desenli) parkenin ötesinde yeni tasarımlara da imza atmaktadır. Mer- merle ahşabı zemin uygulamalarında bir arada kullanarak tasarım harikaları yaratan firmamız yine kendisini yenileyerek marküteri (desenli) parkeyi paslanmaz çe-likle bir arada kullanarak mekanlarınız için size özel alanlar üretmektedir.
Marküteri (desenli) parkede, doğal ahşap renkleriyle geleneksel motiflerin hakim olduğu alanların yanı sıra isteğe göre modern tasarım ve renklerin hakim olduğu, hayallerinize özel mekanlar da üretiyoruz.
Marküteri (desenli) parkelerin mekanlara uygulanmasında ince bir işçilik, özel bir çalışma gerekmektedir. Her bir karenin sanatçı gözüyle ele alındığı işimizde fir- mamız bugüne kadar yaptığı binlerce işiyle kendisini ispat etmiştir.

  • Karadeniz Cad. Dilruba Sok. No: 8 Ümraniye / İSTANBUL
  • Tel: 0 212 258 11 55
  • E-mail: [email protected]
  • www.erolparke.net