Fixkim, İstanbul Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerine uygulamalı olarak Fixthermo Perlitli Isı Yalıtım Sıvası tanıtımı yaptı

6-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen, yurtiçi ve yurtdışı yüz binlerce ziyaretçi ve sektörün seçkin firmalarının katılımıyla, bu yıl 37.si düzenlenen Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, yine oldukça verimli geçti.

Standında fuar boyunca bayilerini ve misafirlerini ağırlayan Fixkim, yerli yatırımcıların yanısıra yabancı yatırımcıların da gözdesi oldu.

Yapı Kimyasalları Sektörünün önde gelen üreticilerinden  Fixkim, bu yıl fuarda ürün teşhirine ağırlık verip, özel ürünlerini uygulamalı olarak tanıttı.

Isı, su, ses ve yangın yalıtımı sağlayan Fixthermo ürününün bütün dayanıklılığını, standında ziyaretçilerine uygulamalı olarak sunan Fixkim; gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun kaldı. Bol miktarda ürünün broşürleri ve el numuneleri dağıtılarak, ziyaretçilerin bilgi sahibi olması sağlandı. Su yalıtımı ürünleriyle de rakiplerinden sıyrılmayı başaran Fixkim; standındaki havuz sayesinde birçok su yalıtım malzemesini de sergilemiş oldu.

Hali hazırda piyasada yoğun talep gören ve tüketilen Likit Membran, Elastik ve Süper Elastik Çift Bileşenli Su Yalıtım Malzemesi, Çift Bileşenli  Kendiliğinden Yayılan Su İtici Tesviye Şapı gibi ürünlerinin dışında, pozitif ve negatif yönde su yalıtımı sağlayarak, çevreci ve % 100 çözüm sunan Kristalize Su Yalıtım Harcı da yeni formülasyonu ile Fixkim bünyesinde yerini almış ve müşterilerini beklemektedir.Piyasadaki diğer akrilik bazlı su yalıtım sistemlerinden daha esnek olmayı başaran Fixkim, bu başarısını özverili çalışma koşullarına borçludur.

fixkim

Fixkim; müşterilerine ve ustalarına daima rahatlık ve konforu yaşatmak için çalışmaktadır. Ar-Ge laboratuvarı tarafından birçok ürüne yeni ve akılcı çözümler getirmektedir. Projelerinin bir kısmında, TÜBİTAK desteği ve üniversite iş birliği ile çalışmaktadır.

 Çift Bileşenli Kendiliğinden Yayılan Su İtici Tesviye Şapı ürünü de  TÜBİTAK destekli olup, Mart ayı sonunda müşterileri ile buluşmuştur. Yüzeyden kalkma ve çatlama sorunlarını ortadan kaldırarak, düz zemin ve düz çatı sistemlerinde kullanılan ürün; ilk su yalıtımlı tesviye şapı olması açısından, Fixkim için gurur kaynağıdır. Fixkim yeni ürünleri ile piyasaya zenginlik katmaya ve mevcut olan ürünlerinin kalitesini sürdürülebilir çalışmalar sağlayarak yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine sunmaya devam etmektedir. 10 yıllık bir geçmişe sahip olan Fixkim’in ürün çeşidi 150’ye ulaşmıştır.

 Derz dolgu harçlarında ürün gamı yüksek olan Fixkim, küf ve mantarların oluşmasına izin vermeyen Antibakteriyel Silikonlu Derz Dolgu Harcı, yüksek basınçlarda bile etkisini yitirmeyen Silikonlu Derz Dolgu Harcı ve renk mühendisliği yaratıp ürettiği ilgi çekici renkli derz dolguları ile sektörde saygınlık kazanmıştır.Fixkim; yapıştırma grubunda da ürün yelpazesini geniş tutmuş ve Seramik Yapıştırma Harcı, Çalışma Süresi Uzatılmış Seramik Yapıştırma Harcı, Seramik Üstü Seramik Yapıştırma Harcı gibi ürünleriyle bu alanda da başarılarını ispatlamıştır.

“USTALARA JEST GÖNÜLLER MEST”

 Fixkim; ustalarını her zaman çok önemsemiş ve özel kampanyalar ile ödüllendirmiştir. 350 KUPON = 1 GRAM ALTIN. Fixkim ürünlerini satın alan müşterilerimiz hem kazanıyor hemde kaliteyle kendisini garanti altına alıyor. Fixkim ürünlerinin üzerindeki 350 kuponu biriktiren herkes 1 gram altın almaya hak kazanıyor. 4000 KUPON = DOĞU BLOKU ÜLKELERİNDE TATİL (HERŞEY DAHİL). Fixkim bu kampanyası ile tüm müşterilerine Doğu Bloku ülkelerinde tatil imkanı sağlıyor. Çekiliş ve kura olmadan 4000 Kupon biriktiren  herkes tatile gitmeye hak kazanıyor.

Şuanda fuar sonrası gelen taleplerin değerlendirmesini yapmakta oluklarını belirten Fixkim çalışanları; fuar süresince stantlarını ziyaret eden tüm katılımcılara sonsuz teşekkürlerini iletip, müşterilerine özel birbirinden güzel kampanyalarını bu yıl da sürdüreceklerinin müjdesini verdiler.