Güzel Parke

Güzel Parke 1984 yılından beri İzmir’de bulunan Showroom’unda masif rabıta parke, laminat parke ile bunların montajında ve bakımında kullanılan tutkal, cila ve makinaların satışını yapmaktadır.

Güzel Parke ahşabın estetiğindeki doğayı, sıcaklığıyla dekorasyona kattığı sadelik ve zerafeti müşterilerine konusunda uzman kadrosu ve teknolojinin getirdiği en son model aletlerle ve makinalarla sunmaktadır.

Güzel Parke müşterilerine satış öncesi ve satış sonrası hizmetler vermektedir. Satış öncesi hizmetlerde döşeme yapılacak zeminin düzgünlüğünün araştırılması, nem oranının tesbiti, ısıtma sistemi ve ortam koşulları öğrenilir, amacımız zemine en uygun olan malzemeyi müşterilerimize önermektir.

Güzel Parke ile ilgili yaşayabileceğiniz tek zorluk olabilir, o da “Hangi Parke?” sorusunu cevaplamak. Böyle bir durumda size tavsiyemiz, sadece düşlerinizdeki mekanı hissedin ve bunu, hedefleri yalnızca müşteri memnuniyeti olan güler yüzlü Güzel Parke Personeli ile paylaşın. O zaman herşey kendiliğinden çözülecektir. Ve unutmayın yaşayacağınız tüm mekanlar hep, Güzel Parke satış sonrası servis güvencesi altındadır. Firmamız, Ege Bölge Ana Dağıtıcısı’dır.

Adres: Yeşillik Cd. No.183/A Karabağlar İZMİR / TÜRKİYE

Telefon : 090-232.253 14 14

Fax : 090-232.254 54 55

E-Mail : [email protected]

www.guzelparke.com.tr