KENTSEL TARZLAR: YARININ MEKANLARI SCHATTDECOR SICAM 2019’DA

“Tek Kaynak. Sınırsız Çözümler” sloganı ile Mayıs ayındaki muhteşem Interzum’dan sonra İtalya’daki standımızda mega kentleşme trendini yakalamış bulunuyoruz. Misyonumuz: Müşterilerimiz için evin ötesine geçen modern yüzeyler geliştiriyoruz. Bunların neler olduğunu, hangi trendlerin ve yeni tasarımların moda olduğunu ve yolculuğun nereye doğru gittiğini görün.

Kentleşme Megatrendi

Büyük bir şehirde yaşamak, oturmak ve çalışmak, şu anda modadır. Birçok insanın buluştuğu yerlerde yeni konseptler ve kullanışlı yüzeylerin kullanılması gerekmektedir. Uluslararası trend araştırmamız şunu gösteriyor: Giderek daha fazla insan büyük şehirlere yerleşiyor. Modern dekoratif yüzeyler, yeni ihtiyaçları ve trendleri karşılamalıdır. Popüler büyükşehir alanlarında bunlar, daha fazla rahatlığa, çabukluğa ve çok yönlülüğe katkıda bulunabilirler. Çabukluktan söz etmişken, burada yeni bir trend görüyoruz: e-ticaret.

Kentleşme trendine yanıtımız nedir? Evde heyecan verici anlar için büyük taş dekorlar, günlük yaşamda kullanışlı kombinasyonlar için modern ahşap reprodüksiyonları ve yeni işler için grafiksel, eğlenceli yapılar. Ayrıca yeni Smartfoil Nature ve Smartflex Nature ürünleri gibi çok işlevli ürünlere ihtiyaç vardır. Schattdecor’un tüm alanlarda daha fazla hayranlık uyandırıcı anlar için dijital olarak basılmış kaplamaları, yaratıcı ve çok yönlü potansiyelle uyuşmaktadır.

 

Öne Çıkanlar ve Yenilikler


Akıllı mobilyalar, akıllıca kullanılan depolama alanı ile sade ve parlak yüzeylerle birlikte kullanıldığında, küçük odalarda bile mükemmel bir rahatlık duygusu sağlar.

Birlikte Yaşama

Birlikte yaşama, profesyonellere, yaratıcı insanlara, işe yeni başlayanlara ve kent göçebelerine yöneliktir. Bu esnek konsept, tam olarak işlevsel yaşam alanları, geçici kiralık yerler ve malzeme yükü olmadan bir yaşam sürme imkanını sunmaktadır. Dekorumuzun öne çıkanları:

 

DEKOR GÖRSELLERİ : 

Pacific

Kalahari

Amberwood


Delano OakSürekli olarak değişen bir iş dünyasında çalışma alanlarının alışılmadık tasarımı için yeni olanaklar ortaya çıkmaktadır.

Birlikte Çalışma (co-living)

Birlikte Çalışma Yerleri, alanın zor bulunduğu ve pahalı olduğu zamanlarda geçici yaratıcı ve çok yönlü çalışma alanları sunar.


Kamuya açık yerler, mobil bir toplumda iletişimi, ağı ve eğlenceyi kolaylaştırır. Tren istasyonları, havaalanları veya alış veriş merkezleri gibi yerlerin günümüzde çok amaçlı olması gerekmektedir.

Öne çıkanlar:


Sicam’da Yeni:

E-shop

Modern bloglar ve sosyal medya, çevrim içi mobilya satın alınması için esin kaynağı oluşturmaktadır. İyi tanımlanmış yüzey kombinasyonları, bireysel modüler sistemler ve kolay kullanım, ağ için önemlidir.

Trend Kitabı

Gelecekte yaşam, çalışma ve kamuya açık alanlarda modern yüzeylerin hangi ihtiyaçları karşılaması gerekecektir? Cevabı, çok sayıda yeni ilham kaynağını ve yeni dekorları güncel Trend Kitabımızda bulabilirsiniz. Alın ve başlayın! www.schattdecor.de/de/design-und-trends/trendbuecher/trendbuch-urban-styles