Soğutma ve Isıtma Çekmeceler

Isıya duyarlı kozmetik ürünlerinizi nerede saklıyorsunuz? Banyoda mini bir buzdolabınızmı var? Ya da mutfakta sosis ve peynirler arasında rujunuz mu bulunuyor? Peki ya sıcak bir ortam gerektiren malzemeleriminiz için ne yapıyorsunuz? Fırınınızı depo olarak mı kullanıyorsunuz? Mobilya endüstrisi artık, bütün bu saçmalıklardan daha iyisini yapabileceğimiz seçenekler sunuyor bizlere!

Rafine metal yüzeyler konusunda uzman firma GRONBACH, piyasaya sunduğu soğutmalı ve ısıtmalı çekmecelerle tüketicinin beğenisini kazanıyor. Uzun yıllardır metal işleme, eloksal ve toz kaplama alanlarında faaliyet gösteren firmanın Almanya, Avusturya, İtalya ve Slovakya’da merkezleri bulunuyor.

GRONBACH’ın pazara sunduğu yeni soğutma çekmecesi ile tüm kozmetik ürünleri hijyenik olarak saklanabiliyor ve düzgün soğutmalı tutulabiliyor. Isıtmalı çekmecelerin lider üreticisi olarak firma, maliyetten tasarruf eden, benzersiz bir tasarımı da geçtiğimiz günlerde tüketiciyle tanıştırdı.

Waermeschublade-BSH_01_832014efb7

Soğutma çekmecesi, eski modaya uygun şekilde duzenlenebilir ve geleneksel çekmece gibi monte edilebilir. Ayrıca hali hazırdaki mobilyalarınızın ön cephelerini kullanarak, soğutmalı çekmecelerin her odanıza rahatlıkla uymasını sağlayabilirsiniz. Anotlanmış yüzeyler sayesinde, çekmecelerin içi kir tutmaya dayanıklı, rahatlıkla temizlenebilen bir yapıdadır ve her türlü standart paket ölçüsü için yeterli alana sahiptir. İsteğe bağlı olarak, kilitli kapaklı bir bölümle erişime engelli bir ek alan yaratılabilir. Orjinal malzeme imalatçısı müşterilerin özel olarak tercih ettiği bu çekmeceler, mobilya tasarımında özel ekler veya boyutlar kazandırmak adına büyük farklılıklar sunuyorlar. Önümüzdeki yaz ne kadar sıcak olursa olsun artık farketmiyor, çünkü bu çekmecelerin soğutma fonksiyonlarıyla, rujlar, kremler, ilaçlar ve daha pek çok kozmetik ürün en mükemmel şekilde saklanabilecek!

Massgeschneiderte-Geraetefertigung_01_2fec22ea7d

Diğer yandan, ısıtmalı çekmecelere gelecek olursak, GRONBACH yine müşterilerine ön yüzey tasarımında özgürlük ve bireysel karar imkanı sağlıyor! Firma, alüminyum cepheden, paslanmaz çeliğe, ayrıca cam veya ahşap seçeneklere kadar çok farklı malzemelerle, ölçüye uygun mutfak tasarımlarına imza atıyor. Isıtmalı çekmeceler, fan ısıtıcının yanı sıra, ısıtılabilir bir cam plaka ile donatılmıştır. Sizin isteklerinize göre, ısıtma şeritleri bir tasarım özelliği olarak görülebilir ya da tek bir renk veya şeffaf cam ısıtma plakası seçebilirsiniz. Temel Model versiyonları, fan ısıtıcı ile donatılmıştır ve yüksek kaliteli paslanmaz çelik dipleri ile düzenlenmiştir.

Bad-Kuehlschublade_01